Skip to main content

Dėl neįprastai didelių dantų šis berniukas ilgai kentė patyčias. Tačiau po 5 metų jis atrodo kaip kitas žmogus

Evan Hill buvo labai ilgą laiką užgauliojamas bendraamžių dėl kitokios išvaizdos. Taip jau susiklostė, kad berniuko dantys nuo pat mažumės augo labai kreivu kampu, o du priekiniai dantys buvo neproporcionaliai dideli.

Reklama

Evan dėl dantų dydžio ir jų išsikišimo net negalėdavo pilnai uždaryti burną, tačiau didžiausią skausmą jam suteikė pašaipos. Berniuką net pravardžiavo “berniuku – zuikiu” , o su amžiumi problema vis blogėjo.

Apsilankymų pas ortodontą metu berniukas negavo gerų žinių. Jo atvejis buvo ypatingai sudėtingas, tad ortodontiniam gydymui ir tiesinimui šeimai tektų pakloti per 12 tūkstančių Naujosios Zelandijos dolerių.

Reklama

Šeima buvo nepasiturinti, tačiau dėl sūnaus gydymo tėvai ruošėsi net įkeisti namą. Viskas pasikeitė kai vienas iš šeimos kaimynų kreipėsi į vietinę televiziją. Po to, kai berniukas sutiko nusifilmuoti laidoje, buvo iš visos šalies surinkta lėšų berniuko dantims ištiesinti.

Reklama

Pradžioje buvo numatytas 12 000 aukų tikslas, tačiau Evanui buvo paaukota beveik 100 000 NZ dolerių. Šeima sumokėjo į priekį už dantų tvarkymą, o likusią sumą paaukojo labdaros organizacijoms, kurios dirba su panašių problemų kankinamais vaikais.

Tad štai po 5 metų sudėtingo ir alinančio gydymo paauglys atrodo visai kitaip. Pagaliau po 5 metų kabių nešiojimo Evanas gali džiaugtis nauja šypsena.

Reklama

Reklama