Skip to main content

Dėvėtų drabužių parduotuvės darbuotoja netyčia rado 42 000 dolerių, suvyniotų į megztinį. Tai, kaip pasielgė mergina su pinigais, nustebino visą šalį 

Kone kiekvienas apsidžiaugtų eidamas gatve ir rasdamas ant žemės jo laukiančią pamestą kupiūrą. Kartais žmonėms pasiseka taip, kaip jie negalėjo net susapnuoti. Andrea Lessing iš Oklahomos valstijos JAV, neseniai buvo niekam nežinoma, tačiau dabar jos veidą yra pamačiusi visa šalis.

Reklama

Mergina dirbo savo įprastą pamainą “Goodwill” dėvėtų drabužių parduotuvėje. Niekas tą dieną nebuvo neįprasto – ji su kolege rūšiavo suaukotus drabužius ir daiktus ir viename iš maišų ji užčiuopė kai ką kieto. Tarp dviejų megztinių buvo įvyniotos tarsi knygos, tačiau išvyniojusi mergina pamatė krūvą kietai prikimštų vokų.

Atvėrusi vieną iš jų Andrea net išsižiojo, pamačiusi tvarkingai sudėtas 100 dolerių kupiūras. Netrukus su kolegės pagalba ji pradėjo skaičiuoti radinį ir vos nenualpo, kai susumavo visus pinigus – ten buvo net 42 tūkstančiai dolerių. Iš pradžių mergina manė, kad tai netikri pinigai, tačiau patikrinus keletą kupiūrų ji įsitikino, kad čia viskas tikra.

Reklama

Merginos kolegė skatino ją pasilikti pinigus sau, tačiau Andrea šventai tiki karma, tad ji nusprendė surasti teisėtus šių pinigų savininkus. Tai buvo akivaizdi klaida, tad pati sunkiai besiverčianti mergina puikiai įsivaizdavo, koks gniuždantis dalykas būtų netyčia prarasti tokią sumą pinigų.

Reklama

Andrea iš karto kreipėsi į savo viršininkus, kurie sugebėjo atsekti žmogų, kuris paaukojo drabužius, kuriuose slėpėsi tikras lobis. Įprastai šios parduotuvės sistemoje duomenys apie aukojančius žmones nėra išsaugomi, tačiau šį kartą pinigams buvo lemta grįžti pas teisėtus savininkus. Be abejonės, anonimais panorėję išlikti žmonės buvo priblokšti tokios netyčinės klaidos.

Paaiškėjo, kad vyresnio amžiaus vyro dukra tvarkė tėvo namus ir supakavo krūvą senų drabužių labdarai. Ji nė neįsivaizdavo, kad jos tėvai slepia pinigus tokioje neįprastoje vietoje. Šeima buvo be galo dėkinga Andrea, tad kai žurnalistai filmavo video reportažą apie sąžiningą ir gražų merginos poelgį, jai buvo įteikta dovana.

Reklama

Geradariai šiai merginai panoro suteikti 1000 dolerių premiją, kurią susijaudinusi ir apsiverkusi mergina panaudos savo dukros gimtadieniui šią vasarą. Merginos reakcija akivaizdžiai parodė, kaip jai svarbu buvo žinoti, kad ji padarė gerą darbą ir kad ją kažkas įvertino. Andrea taip pat džiaugiasi žinodama, kad parodė gerą pavyzdį savo dukrai.

“Aš norėjau jai parodyti kad gerumas, sąžiningumas ir teisingi poelgiai gali labai padėti gyvenime” – su ašaromis akyse kalbėjo mergina.

Reklama