Skip to main content

Dukra norėjo paradyti staigmeną tėčiui ir pranešti, kad ji įveikė vėžį. Ji nufilmavo tėvo reakciją, kurią paskui pamatė beveik 10 milijonų žmonių

Victoria Glosson buvo labai laiminga mergina, siekianti savo svajonės tapti medicinos sesele. Jai puikiai sekėsi mokslai, ji artėjo prie savo tikslo, o jos tėvai negalėjo nesididžiuoti dukros pasiekimais. Tačiau vieną dieną jos svajonės vos nesudužo į šipulius.

Reklama

Labai artimą šeimą sukrėtė absoliučiai nelaukta žinia – Victoria buvo diagnozuota Hodžkino limfoma. Šoką patyrusi šeima nieko nelaukiant ėmėsi gydymo. Victoria kelias buvo nelengvas, tačiau pagaliau po pusantrų metų kovos, ji įveikė vėžį ir yra sveika.

Po paskutinių tyrimų rezultatų ji intensyviai galvojo, kaip geras žinias pranešti savo tėčiui. Pati mergina buvo apimta ekstazės nuo gautų gerų žinių, tačiau ji žinojo, kaip šios geros žinios laukė jos tėtis. Victoria internete matė populiarų pokštą, kai kam nors uždedamos ausinės ir tas žmogus turi suprasti, ką jam sako kiti tik iš lūpų.

Reklama

Ji nutarė taip tėčiui pranešti apie savo pasveikimą. Per Valentino dieną ji liepė tėčiui įsidėti ausines į ausis ir suprasti, ką ji sako tik iš jos lūpų. Nieko nesupratęs vyras tik stebėjosi, kaip garsiai jo ausyse skamba muzika. Victoria filmuodama tėtį jam tyliai pasakė, kad ji pagijo nuo vėžio. Tik po poros bandymų tėčiui pagaliau buvo aišku, ką jam sako jo dukra.

Reklama

Tai buvo neįtikėtinai jautrus momentas, nes dukra sugebėjo įamžinti nenupasakojamą tėčio džiaugsmą. Vyras pradėjo tiesiogine ta žodžio prasme šokinėti iš šūkalioti iš laimės. Jis nubėgo prie Victoria mamos, ją apsikabino. Buvo akivaizdu, kad vyras neranda sau vietos – juk tokių gerų žinių laukia kiekvienas tėvas, kurio vaikas išgyvena tokią sunkią ligą.

Jis buvo šalia savo dukros sunkiausiu jos gyvenimo laikotarpiu. Skaudžiausia buvo tai, kad jis niekaip negalėjo padėti savo vaikui. Laimei, tamsiausias laikas jau praėjo ir dabar šeima vėl gali džiaugtis normaliu sveiku gyvenimu.

Reklama

Victoria pasidalino tėčio reakcija internete ir tikrai ne be reikalo ji sulaukė milijonų peržiūrų ir šimtus tūkstančių palaikymo žinučių. Šis, nors ir trumpas video, tikrai sušildo visų širdis ir parodo, kokie dalykai atneša daugiausia laimės gyvenime – tai šeima ir sveikata.

Reklama