Skip to main content

Gedintys tėvai sutiko paaukoti mirusios dukros organus. Po 16 metų su pora susisiekė gydytojas ir pranešė žinią, kuri apvertė gyvenimą aukštyn kojomis

Lisai Mallet ir jos vyrui Kevinui teko iškęsti patį didžiausią skausmą žmogaus gyvenime – vaiko netektį. Poros dukrai Jadene nebuvo nei vienerių metų, kai jos smegenys buvo pažeistos negrįžtamai po patirto sunkaus priepuolio.

Gedintys tėvai sunkiai išgyveno mylimos dukros netektį, tačiau priėmė labai kilnų sprendimą…

Reklama

Lisa ir Kevin labai ilgai svarstė, ar paaukoti mirusios dukrelės organus, tačiau galiausiai nusprendė įamžinti jos atminimą ir suteikti šansą gyventi kitam žmogui. Juk jų mylimos dukros jau niekas nebegalėjo sugrąžinti.

Praėjus 12-ai metų po mažosios Jadene netekties, Lisa ir Kevin susilaukė antrosios dukros. Mergaitei buvo duotas Esme vardas, o tėvai džiaugėsi, kad antrasis vaikas auga visiškai sveikas.

Tačiau tada šeimą pasiekė dar viena siaubinga žinia. Gydytojai trimetei mergaitei diagnozavo širdies aortos stenozę.

Reklama

Ši širdies yda labai sparčiai pabloginos mažosios Esme sveikatą. Mergaitės tėvams teko apsišarvuoti kantrybe ir tikėtis, kad dukra greitai sulauks naujos donoro širdies.

Esme daugiau nei 11 mėnesių praleido ligoninėje, kur ji buvo prijungta prie įvairiausių medicininių aparatų. Tačiau prieš pat ketvirtąjį gimtadienį mergaitė sulaukė pačios didžiausios dovanos – jai buvo atlikta sėkminga širdies persodinimo operacija.

Šiuo sunkiu laikotarpiu Lisa suprato, koks svarbus ir kilnus dalykas yra organų donorystė.

Reklama

Kadaise moteris sutiko paaukoti savo dukros organus, tačiau po 16 metų ji buvo jau visiškai priešingoje situacijoje. Lisai reikėjo laukti ir tikėtis, kad kažkas priims tokį pat sunkų, bet teisingą sprendimą ir suteiks naują gyvenimą jos dukrai.

Šios šeimos istorija yra puikus pavyzdys, kad gyvenimas gali būti labai nenuspėjamas, tačiau aišku viena – gerumas visada sugrįžta bumerangu…

Reklama