Skip to main content

Ginkluotas karys užgrobė mokyklinį autobusą, tačiau praėjus vos 6 minutėms jis apsigalvojo dėl savo veiksmų. Visi neteko žado sužinoję, kodėl grobikas pabėgo

Išleisdami vaikus į mokyklą visi tėvai tikisi, kad pakeliui ir pačioje mokymo įstaigoje vaikai bus saugūs. Tačiau niekas negali išvengti unikalių situacijų, kurių metu pavojingi žmonės nusprendžia pasielgti beprotiškai ir neteisėtai. Pietų Karolinos valstijoje prieš keletą savaičių įvyko tai, kas sustingdė tūkstančių žmonių kraują.

Reklama

Kariuomenės pratybose dalyvavęs 23-ejų vaikinas ginkluotas pabėgo iš savo bazės ir norėjo pasprukti į kitą miestą. Vaikinas bandė užgrobti keletą lengvųjų automobilių, tačiau galiausiai jis pribėgo ir užgrobė mokyklinį autobusą, ryte vežusį vaikus į mokyklą. Kai vairuotojas vaikinui pasakė, kad jam šiame autobuse būti negalima, nusikaltėlis nusitaikė į jį dideliu šaunamuoju ginklu.

Laimei, vairuotojas Kenneth Corbin visai neseniai dalyvavo mokymuose, kuriuose vairuotojams buvo aiškiai išdėstyta, kaip elgtis užgrobimų metu. Vyras išliko ramus ir paisė visų grobiko nurodymų. Kadangi apie 18 vaikų sėdėjo savo vietose po visą autobusą, vaikinas nusprendė visus juos susodinti autobuso priekyje.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Tokiu būdu jis galėjo kontroliuoti jų veiksmus. Tačiau vieno dalyko jis nenumatė – tai vaikų sugebėjimo net tokioje baisioje situacijoje išlikti vaikais. Dauguma mažylių stengėsi būti ramūs, todėl autobuse nebuvo panikos, nepaisant situacijos rimtumo. Tačiau nusikaltėlis nenumatė to, kaip elgsis su juo vaikai. Jie pradėjo ramiai jo klausinėti įvairių klausimų. 

Reklama

“Jūs esate kareivis?” – paklausė jo keli pradinukai. Nors vaikinas buvo nusiteikęs rimtai ir buvo susikaupęs, jis nenoromis jiems atsakė “taip”. Tie, kas turi mažų vaikų, žino, kad vaiko smalsumas niekada nesibaigia vienu klausimu. Vaikai tęsė toliau.

-“O kodėl jūs dabar taip elgiatės?”

“Ar jūs mus sužeisite?”

-“Ar jūs sužeisite autobuso vairuotoją?”

Šie ir dar keletas klausimų pradėjo vesti užpuoliką iš kantrybės. Laimei, jis buvo ne iš tų tipų, kurie parodytų agresiją prieš jį erzinančius vaikus vaikus. Vietoje to, iškentęs vos 6 minutes savo įkaitų “kamantinėjimo” jis sustabdė autobusą ir išsodino visus vaikus ir vairuotoją lauk.

Reklama

Jau tuo metu autobusą vijosi policija, tad grobikui pavyko vienam nuvažiuoti tik keletą mylių, kai jis buvo sulaikytas. Nors daugybė žmonių siuntė sveikinimus autobuso vairuotojui, kuris išlaikė ramybę viso užgrobimo metu, vyras atsisakė prisiimti laurus pats vienas.

Reklama

 “Aš tik išlikau visą laiką ramus ir vykdžiau jo nurodymus. Visą pagrindinį darbą padarė vaikai, būdami vaikais. Jie savo smalsumu ir paprastumu išvedė iš kantrybės nusikaltėlį, kuris nusprendė, kad jam gana ir metė šį reikalą” – pasakojo vairuotojas.

Pagautas karys buvo suimtas ir jam pareikšti kaltinimai dėl pagrobimo, ginkluoto apiplėšimo ir kitų jo veiksmų. Dėmesio centre likę vaikai bei jų tėvai džiaugiasi, kad viskas pasibaigė tik pačia geriausia linkme. Tad kitą kartą visi tėvai, kuriuos dažnai erzina vaikų per dažnas klausinėjimas ir smalsumas, žinokite – vaikų buvimas vaikais gali išgelbėti jų gyvybes. 

Reklama