Skip to main content

Graži mergina sugėdino vaikiną priešais visą barą, kuris pabandė ją užkalbinti. Tačiau vyrukas taip pamokė merginą, kad ji nepamirš visą gyvenimą

Vienas nemaloniausių dalykų gyvenime yra gėdos pasidarymas viešoje vietoje. Kai kurie žmonės geriau susitvarko su tokiomis situacijomis nei kiti, tačiau tai niekada nėra lengva.

Šios istorijos herojus atsidūrė labai gėdingoje situacijoje, tačiau sugebėjo atsilyginti su kaupu!

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Vieną vakarą 24-erių vaikinas užėjo į barą ir iš karto atkreipė dėmesį į labai gražią blondinę, kuri prie staliuko sėdėjo viena.

“Ką aš dar mąstau, ji tikrai man per gera“ – mintyse pagalvojo jis ir atsisėdo prie baro.

Asociatyvi nuotrauka

Tačiau išgėręs kelis alaus jis sukaupė pakankamai drąsos. Graži mergina vis dar sėdėjo viena, todėl vaikinas nusprendė pasinaudoti proga.

Jis priėjo prie merginos staliuko ir nusišypsojo.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

“Labas, pastebėjau, jog visą vakarą sėdi viena. Kompanijoje linksmiau. Ar neprieštarausi, jei prisėsiu šalia?“ – paklausė vaikinas.

Mergina nužiūrėjo jį nuo galvos iki kojų ir nesavu balsu sušuko: “NEEEE! AŠ TIKRAI NEMIEGOSIU SU TAVIMI!“.

Vaikinas tikrai nesitikėjo tokios reakcijos, o visi baro lankytojai atsisuko į jį.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Jis pasijuto labai nepatogiai, todėl nuėjo prie kampe esančio staliuko ir užsisakė dar vieną alaus. Po kokių 20 minučių vaikinas atsigavo. Tačiau tuo metu jis pastebėjo tą pačią merginą ateinančią link jo staliuko.

Mergina nusijuokė ir pasakė: “Labas dar kartą, norėčiau pasiaiškinti. Matai, aš esu antro kurso psichologijos studentė ir tyrinėju, kaip vyrai reaguoja į nepatogias situacijas“.

Vaikinas išsprogdino akis ir taip pat nesavu balsu sušuko: “KAIP SUPRASTI 300 EURŲ UŽ NAKTĮ???“.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama