Skip to main content

Gydytojai palygino nėščiosios pirmojo ir antrojo echoskopinio tyrimo nuotraukas ir patyrė šoką pamatę tai, ko neturėjo pamatyti. Netrukus moteriai buvo atskleista nuostabi žinia

Rebecca Roberts iš Jungtinės Karalystės labai apsidžiaugė sužinojusi apie savo nėštumą. Nors pasaulyje jau siautėjo pandemija, kuri būsimiems tėvams sukėlė daugiau jaudulio, nei įprasta, Rebecca su vyru Rhys buvo pasiruošę viskam. Na, beveik viskam…

Reklama

To, kas poros laukė praėjus pirmam nėštumo trimestrui, niekas negalėjo numatyti. Rebecca pirmą kartą apsilankė pas gydytoją, kai ji buvo nėščia 7 savaites. Tada ją apžiūrėjęs gydytojas patvirtino, kad visi rodikliai atrodo gerai ir jos turėtų laukti sklandus nėštumas.

Tačiau sugrįžusi echoskopiniam tyrimui 12-tą nėštumo savaitę Rebecca apžiūros metu pamatė visiškai nematytą gydytojo veido išraišką. Echoskopo metu gydytojas įdėmiai apžiūrinėjo vaisių gimdoje ir pamatė tai, kuo negalėjo patikėti.

Reklama

“Kaip aš nepastebėjau antro kūdikio?”– klausė savęs gydytojas, pamatęs nebe vieną, o dvi gyvybes Rebecca įsčiose. Paaiškėjo, kad Rebecca patyrė labai retą reiškinį, kuris yra nutikęs nėščiosioms vos 14 kartų visame pasaulyje. Kai ji jau laukėsi kūdikio, po trijų savaičių nuo jo pradėjimo Rebecca pastojo dar kartą!

Reklama

Įvyko vadinama superfetacija. Moteris pastojusi patyrė antrą ovuliaciją, kurios metu užgimė antroji gyvybė. Tai buvo neįtikėtina žinia vyrui, kuris tą akimirką dėl COVID apribojimų žmonos laukė automobilyje. Jis kurį laiką manė, kad žmona jam tik juokauja. Tačiau tai buvo tikrų tikriausia tiesa.

Gydytojai ir toliau atidžiai stebėjo Rebecca ir mažylių būklę, kuri 33 nėštumo savaitės metu pradėjo blogėti. Medikai nustatė, kad antrasis mažylis nebeauga ir tikriausiai egzistuoja problemos su placenta. Gydytojų nutarimu abu mažyliai gimė vieną dieną Cezario pjūvio metu.

Reklama

Specialistai jautė didelį nerimą dėl mažylės Rosalie būklės, nes mergaitė, kurios gyvybė užsimezgė 3 savaitėmis vėliau, nei broliuko, buvo beveik 2 kartus mažesnė už savo dvynį. Jos brolis Noah intensyvios terapijos skyriuje praleido apie mėnesį, tačiau sesutei teko pabūti medikų priežiūroje ilgiau nei 3 mėnesius.

Reklama

Laimei, praeitų metų Kalėdas šeima praleido namuose, nes visi mažyliai buvo jau pakankamai sveiki ir stiprūs keliauti namo. Rebecca labai džiaugiasi, kad tokiu baisiu metu jos ypatingai retas nėštumas praėjo pakankamai gerai. Nors šeima patyrė daug streso, tačiau viskas susiklostė tik pačiu geriausiu būdu.

Dabar mažylių augimą gali stebėti visi, kas panorėję, nes dvyniai turi savo Instagram puslapį, kuriame visi sekantys šią istoriją gali stebėti kaip auga mažyliai. Nors mažoji Rosalie gimė tą pačią dieną, kaip jos dvynys Noah, tačiau tikriausiai visą gyvenimą jis bus jai didysis brolis.

Reklama