Skip to main content

Į moters namus netikėtai įsiveržė kaukėti užpuolikai, kurie norėjo ją apiplėšti. Išsigandusi mama nė nenutuokė, kaip pasielgs jos 5-metis

Šiais laikais negalime būti saugūs net savuose namuose – tuo įsitikino ir moteris vardu Tamika Reid. Moteris tiesiog užsiėmė buities darbais namuose su sūnumi, kai jos duris išlaužė keturi kaukėti ir ginkluoti vyrai, nutarę apvogti jos namus.

Reklama

Blogiausia buvo tai, kad tame pačiame kambaryje, į kurį įsiveržė nusikaltėliai, buvo ir jos 5-metis sūnus David. Tai buvo viena baisiausių dienų moters gyvenime. Ji nebijojo prarasti savo turtą – labiausiai ją sukrėtė į jos veidą nukreipti ginklai.

Tamika bijojo čia ir dabar mirti ir palikti nusikaltėlių rankose savo sūnų. Tačiau tai, kaip pasielgė mažas berniukas, nesitikėjo niekas – nei mama, nei tie patys užpuolikai. Namuose įmontuotos vaizdo kameros užfiksavo visą košmarišką popietės įvykį, tačiau taip pat ji užfiksavo ir tai, ką užpuolimo akimirką padarė mažasis David.

Reklama

Berniukas tą akimirką galvojo tik apie išsigandusią mamą ir jos saugumą. Būtent todėl jis pademonstravo neįtikėtiną drąsą bandydamas gintis puolant įsibrovėlius. Berniukas griebė viską, kas atsidūrė po jo ranka ir metė į kaukėtus vyrus. Jis taip pat nepabijojo juos mušti kumščiais ir garsiai šaukti ant jų.

Reklama

Nors realistiškai jis negalėjo apginti mamos, tačiau savo elgesiu jis visiškai sutrikdė nusikaltėlius ir sutrukdė jiems įvykdyti iš anksto suplanuotą nusikaltimą. Tą pabrėžė ir policijos atstovai, kurie teigė, kad drąsus berniuko elgesys tiesiog juos išmušė iš vėžių. Nepešę absoliučiai nieko, keturi vyrai pabėgo iš įvykio vietos.

Nors tai buvo siaubinga diena Tamika gyvenime, kuri jai vis dar sukelia košmarus, ji tą dieną suprato kai ką labai svarbaus. Ji įsitikino, kokį nuostabų, drąsų ir mylintį sūnų ji augina. Berniukas tą dieną pademonstravo tikrą super herojaus narsą, kurios neretai trūksta net suaugusiems.

Reklama

Nors joks vaikas nenusipelno patirti tokio siaubo savo paties namuose, Tamika džiaugiasi, kad jos sūnus sureagavo puikiai . 

Užpuolimo video ir Tamika interviu:

Reklama