Skip to main content

Iš išorės – tai tik senas lėktuvų angaras. Tačiau viduje lankytojų laukia labai malonus siurprizas, pritraukiantis tūkstančius

Kai svajojame apie tropines atostogas, tikrai į galvą neateina atostogauti Vokietijoje, apie 60 kilometrų nuo Berlyno. Tačiau Berlyno pietuose stovintis senas ir milžiniškas lėktuvo angaras po savo kupolu slepia būtent tai, kas pritraukia tūkstančius žmonių kasdien.

Reklama

66,000 m² dydžio pastatas slepia tropinį vandens ir pramogų parką, kuriame ištisus metus, 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę lankytojai gali mėgautis pastovia 26 laipsnių šiluma, baseinais ir didžiausiu viduje augančiu atogrąžų mišku.

Net šalčiausiais metų mėnesiais žmonės iš visos Vokietijos ir toliau pakuoja savo maudymosi kostiumėlius ir šlepetes ir pabėga nuo kasdienybės į tropikus. Bet kuriuo metų laiku šis parkas gali talpinti net 6000 lankytojų vienu metu, o tiems, kam kelių valandų neužtenka (o ten veikti tikrai yra ką), galima likti parke su nakvyne.

Reklama

Visa architektūra buvo sukurta norint atkartoti natūralius Tailando, Belizo ir Samoa paplūdimių vaizdus ir pojūtį. Visame parke taip pat gausu tropinės gyvūnijos, kurią stebėti yra ne ką mažesnė pramoga, nei maudytis ir dūkti baseinuose.

Reklama

Stipresnių pojūčių mėgėjams ten yra vandens čiuožyklos, su viena iš kurių galima nučiuožti pasiekus beveik 70 km per valandą greičiu. Parke yra restoranai, įkvėpti tropiniuose kampeliuose esančių paplūdimio barų. Paplūdimiuose yra daug palapinių, kurias galima išsinuomoti ir jose net nakvoti.

Patogesniam poilsiui yra viešbučio kambariai, kurio interjerai irgi primena poilsį Tailande ar Balyje. Parkas nesibaigia vien angare – per daugelį metų ši vieta išplėtė vandens pramogas ir apgyvendinimą į didelę teritoriją aplink angarą. Teritorijoje yra pramogų net banglenčių sporto mėgėjams.

Reklama

Be abejonės, tai neprilygsta tikroms atostogoms tropikuose, tačiau ši vieta išlieka vis vien beprotiškai populiari. Nuo 2004 metų, kai parkas atvėrė savo duris, jame lankosi vis daugiau ir daugiau žmonių. Lengva suprasti kodėl – kelionė iš Vokietijos ar kitos Europos šalies į Tailandą ar į kitą populiarią kryptį užtrunka ne vieną dieną. Kelionės bilietų kainos taip pat niekada nebuvo ypatingai mažos ir visiems įkandamos.

Reklama

Apsilankymai šiame parke vienam žmogui kainuoja nuo 45 eurų per dieną. Ši vieta yra idealus kampelis tiems, kas turi vieną, dvi ar tris dienas ir nori panašaus efekto – šilumos, palmių, paplūdimio, pramogų, pasivaikščiojimo po atogrąžų mišką ir t.t.

Nors parkas dėl pandemijos dabar yra uždarytas, tačiau durys planuojamos atidaryti vėl sausio pabaigoje. Ar Jūs norėtumėte ten apsilankyti ir pabėgti nuo žiemos?

Parko vaizdai video įraše anglų kalba:

Reklama