Skip to main content

Iš pirmo žvilgsnio ši daržinė nėra ypatinga, tačiau užėję į vidų visi labai nustemba

Daržinės įprastai asocijuojasi su ūkiu, kaimu, gyvūnais ir kitais ūkininkavimo atributais. Tačiau šiuolaikiniai architektai sugeba iš bet kokios patalpos sukurti meno kūrinį. Pora iš Vajomingo valstijos JAV turėjo kiek neįprastą svajonę savo būsimiems namams.

Reklama

Juos be galo traukė kaimo statiniai neįprastose gamtos kampeliuose. Tad kai jie surado žemės plotą su tokiu statiniu, jie įsimylėjo iš karto. Beveik prieš du dešimtmečius nupirktas nekilnojamas turtas laukė savo eilės, nes pirmiausia porai teko renovuoti jų pagrindinį namą.

Po 23 metų atėjo laikas ir daržinei virsti nuostabiais apartamentais. Daržinės pagrindinė funkcija dabar – nakvoti svečiams. Antrame pastato aukšte architektai sukūrė labai gražią ir elegantiškai modernią erdvę miegamajam, mini virtuvėlei ir sporto salei.

Reklama

Pirmame aukšte yra didžiulis garažas poros senovinių automobilių, motociklų ir dviračių kolekcijai, kuri yra puiki interjero detalė senai daržinei. Kone įspūdingiausia šiame statinyje yra naujai įmontuoti milžiniški langai, pro kuriuos galima matyti kalnus.

Reklama

Labiausiai įspūdinga yra tai, kad daržinė buvo renovuota naudojant ir senas medžiagas tam, kad išlaikyti senos medienos vaizdą ir viduje. 223 kvadratinių metrų erdvė dabar yra labai jauki, šilta ir prabangi. Joje nestinga erdvės pojūčio, nes aukštos lubos praplečia gyvenamąjį plotą ir vertikaliai. 

Tai yra puikus pavyzdys, kaip nenaudojamas erdves profesionalai sugeba prikelti antram gyvenimui. Dabar ši daržinė yra ne tik dalelė istorijos, bet ir funkcionalus pastatas šeimininkams sportui ir savo kolekcijos laikymui. Taip pat tai yra įspūdinga vieta svečiams apgyvendinti.

Reklama

Visas daržinės interjeras video įraše:

 

 

Reklama