Skip to main content

Istorija iš gyvenimo: “Draugė nori, kad tapčiau jos vaiko krikšto mama kartu su vaikinu, kuris kadaise mane išdavė. Ar aš klystu atsisakydama?”

“Su Julija, Mykolu ir Andriumi studijų laikais buvome neišskiriami. Buvome dviejų porų komanda, kuri buvo pasiruošusi įveikti viską. Geriausi draugai , kuriems daugiau nieko netrūko laimingam gyvenimui. Julija su Mykolu vos pabaigę magistro studijas iš karto atšoko savo vestuves.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Mes su Andriumi niekur neskubėjome, tiesiog mėgavomės gyvenimu. Nė negalėjau įtarti, kad Andrius mane išduos. Dar labiau nesitikėjau, kad kurį laiką Julija su Mykolu tai nuo manęs slėps. Mykolas bandė įkrėsti proto draugui galvodamas, kad jis tik laikinai “nuklydo nuo doros kelio”. Tačiau Andrius jau turėjo labai rimtą romaną, trukusį pastaruosius 6 mėnesius.

Asociatyvi nuotrauka

Vyko skaudžios skyrybos, o mano sudužusi širdis išlaikė tik dėl to, kad Julija ir Mykolas sugebėjo mane palaikyti. Tuo pat metu jie neišsižadėjo draugystės su Andriumi. Man tai buvo šiek tiek nemalonu, tačiau aš gerbiau jų teisę į draugystę. Vis dėlto Andrius išdavė mane, o ne juos. Po metų Julija pastojo.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Jų džiaugsmui nebuvo ribų, o aš džiaugiausi kartu už juos. Jie yra labiausiai šio stebuklo nusipelnę žmonės, kuriuos labai myliu. Jų draugystė reiškė man daug. Vieną dieną, jau artėjant gimdymui, susitikau su Julija arbatos. Smagiai šnekučiavomės, Julija pasidalino savo baimėmis ir pergyvenimais. Aš ją užtikrinau, kad visada būsiu šalia ir pagelbėsiu ir per ir po gimdymo.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Mes juk geriausios draugės! Visą šį laiką nemačiau ir nieko negirdėjau apie Andrių. Julija ir Mykolas buvo labai diplomatiški ir niekada nekalbėjo apie jį, kai kompanijoje buvau aš. Aš buvau dėkinga už tai, kad jie stengėsi apsaugoti mano jausmus. Tačiau netrukus užduotas Julijos klausimas mane išvertė iš kojų. Ji be abejonės nori, kad tapčiau mažylio krikšto mama, tačiau krikšto tėvu jie nori pasirinkti Andrių.

Asociatyvi nuotrauka

Jis jų artimas draugas, aš tai suprantu, tačiau kaip jie nesuvokia, kad mūsų praeitis mane labai įskaudino? Dabar jie nori, kad mes abu stovėtume bažnyčioje šalia vienas kito ir abu taptume jų vaikelio krikšto tėvais? Aš pasakiau Julijai, kad jos prašymas yra šiek tiek absurdiškas, nes ji žino, kokia skaudi yra man ši tema. Tačiau ji negalėjo patikėti, kad aš dėl savo geriausios draugės ir jos vaikelio nesugebėsiu pamiršti tai, kas buvo kadaise. Ji supyko ir išėjo trenkusi durimis. Jau keletą dienų negaliu užmigti ir galvoju apie šią situaciją – kas iš mūsų teisus, o kas ne? Kaip man pasielgti?”

Reklama