Skip to main content

Jaunas tėvas nusipirko naudotą skalbimo mašiną iš nepažįstamo žmogaus. Tačiau jis liko priblokštas, kai namuose patikrino skalbyklės vidų

Pasaulyje, kuris pilnas blogų dalykų, kartais užtenka vieno gražaus poelgio, kad suprastum, jog gėris vis dar egzistuoja. Tuo puikiai įsitikino jaunas tėtis Chris Blaze, kai nusipirko naudotą skalbimo mašiną su džiovinimo funkcija.

Reklama

Visi žinome, kad nauja buitinė technika gali būti labai brangi, todėl po šeimos pagausėjimo Chris nusprendė paieškoti skelbimų internete.

Jaunas tėtis rado puikią skalbimo mašiną ir nusprendė ją nusipirkti, prieš tai dar pasiderėjęs dėl kainos su pardavėju.

“Pardavėjas prašė 500 dolerių, tačiau aš jam užsiminiau, kad su žmona neseniai susilaukėme vaiko ir galbūt pavyktų kainą nuleisti iki 400 dolerių“ – socialiniame tinkle rašė Chris.

Reklama

Pardavėjas, vardu David, sutiko su siūloma suma ir Chris nusipirko skalbimo mašiną. Prieš vyrams išsiskiriant, David užsiminė, kad grįžęs namo Chris patikrintų džiovyklės dulkių surinkimo skyrelį.

Grįžęs namo vyras atidarė dulkių surinkimo skyrelį ir liko šokiruotas. Jame buvo tie patys 400$, kuriuos Chris sumokėjo už skalbimo mašiną. Vėliau pardavėjas Chrisui parašė trumpą žinutę: “dovana mažyliui“.

“Negaliu net žodžiais apsakyti, koks laimingas esu šiuo metu“ – socialiniame tinkle rašė jaunas tėtis.

Reklama

Šis Chriso įrašas apskriejo visą pasaulį, o daugybė žmonių gyrė David už jo kilnų poelgį.

“Pasaulyje vis dar yra nuostabių žmonių“ – komentavo viena moteris.

“Dievo siųstas angelas“ – rašė kitas žmogus.

Galima tik pagirti pardavėją už šį nuostabų poelgį…

Reklama