Skip to main content

Kai 11-metė laukė mokyklinio autobuso, prie jos pribėgo vyras ir pasikėsino ją pagrobti. Mergaitės gudrių veiksmų dėka jam nepavyko ir jis buvo greitai pagautas

11-metę Alyssa visada buvo sumani ir drąsi mergaitė, tačiau neseniai įvykęs nutikimas įrodė, kad ji sugeba kur kas daugiau, nei visi iš jos tikisi. Alyssa mama Amber tikrai stengiasi maksimaliai būti visada šalia dukros ir ją apsaugoti, tačiau turėdama dar kūdikį vystykluose, ji ne visada sugeba padaryti du dalykus vienu metu.

Reklama

Taip atsitiko ir lemtingą rytą, kai mama turėjo palydėti dukrą į prie namų esančią vietą, kur sustoja mokyklinis autobusas. Staiga pradėjus verkti Alyssa broliukui, mama nusprendė greitai pakeisti sauskelnes ir tam, kad dukra nevėluotų į autobusą, pasakė jai išeiti pirmai. Mama turėjo po poros minučių tiesiog prisijungti prie dukros ir saugiai sulaukti autobuso.

Kol mergaitė laukė atvykstančio mokyklinio transporto, ji sėdėdama ant žemės maišė namų gamybos taip vadinamą “šlykštuką” (angl. Slime). Tai tąsi masė, šiek tiek panaši į plastiliną, su kuria mūsų dienomis žaidžia visi vaikai. Alyssa savo rankų darbo masę tuo metu dėl grožio dažė mėlynais dažais.

Reklama

Staiga prie jos sustojo baltas visureigis, iš kurio po poros sekundžių iššoko nepažįstamas vyras. Jis kaip kulka bėgo link 11-metės ir galiausiai ją stipriai sugriebė už kaklo. Mergaitė spėjo pastebėti, kad jis turi ir peilį. Užpuolikas bandė ją nusitempti į automobilį, tačiau Alyssa visada daugmaž žinojo, ką tokiais atvejais daryti.

Reklama

Viena jos mėgstamiausių su mama žiūrimų televizijos laidų buvo detektyvinis ir kriminalinis serialas. Mergaitė iš televizijoje matytų situacijų prisiminė, kad ji žūt būt turi bandyti ištrūkti iš nusikaltėlio rankų ir pabėgti. Alyssa iš visų jėgų spardė vyro kojas ir kai abu jie pargriuvo, ji išsilaisvino iš jo rankų ir pabėgo.

Vyras taip pat nuskubėjo prie savo automobilio ir pabėgo iš įvykio vietos. Laimei, visą šį įvykį užfiksavo kaimyno stebėjimo kameros, kurios labai pagelbėjo policijai ieškant užpuoliko. Alyssa iš visų jėgų kuo greičiau nubėgo iki šalia esančių namų ir papasakojo mamai, kas nutiko. Tačiau labiausiai mamą pribloškė dukros žodžiai apie tai, ką ji padarė prieš pabėgant.

Reklama

Mama, aš žinojau, kad aš turiu palikti specialių įkalčių ant jo. Aš jį ištepiau savo darytu mėlynu “šlykštuku” (angl. slime)” – pasakojo drąsi mergaitė. Ir iš tikrųjų, policija dar tą pačią dieną sučiupo aprašymą atitinkantį vyrą, kuris bandė užmaskuoti savo pėdsakus.

Reklama

Jis net spėjo nudažyti savo automobilio bamperį kita spalva tam, kad suklaidinti jo ieškančią policiją. Tačiau sulaikymo metu jo rankos išdavė paslaptį – jos buvo aplipusios mergaitės apibūdinta tąsia mėlyna medžiaga.

Aš didžiuojuosi savimi”- apie savo drąsą kalbėjo pati Alyssa.

Ji pripažino, kad ne viskas, ką mes matome televizoriuje, yra blogai. Ji džiaugėsi taip pat sulaukusi pagyrų už drąsą ir sumanumą iš savo mėgstamo serialo pagrindinės aktorės. Užpuolikui pareikšti kaltinimai dėl pasikėsinimo pagrobti, ginkluoto užpuolimo ir nežymių sužeidimų.

Nors jo advokatas bandė išsisukti sakant, kad jo klientas yra atpažintas klaidingai, tačiau unikalus įkaltis – mėlynai ištepta rankovė – yra pagrindinis ir unikalus ženklas, kad teisėsauga pagavo reikiamą žmogų. 

Kvapą gniaužiantis videokaimynų vaizdo kamerų:

Reklama