Skip to main content

Kai tėvai pamatė, kad mergaitė gimė be rankų ir kojų, iškart jos atsisakė, tačiau, šiandien ji gyvena taip

Amerikietė Amy Brooks iš Pitsburgo gimė be rankų ir kojų. Vos pagimdžiusi mergaitę, motina iškart jos atsisakė. Jai buvo taip gėda dėl atžalos, jog ji net pasakė, kad dukrą laikytų kažkur atskirai ir neduotų jai maisto. Tad mergaitė vos gimusi liko be tėvų ir kritinėje situacijoje.

Reklama

Niekas netikėjo, jog Amy gali būti įvaikinta, jos išvaizda ir būklė atrodė tam per sudėtinga. Tačiau, laimei, mergaitei nusišypsojo gražus likimas ir į ligoninę atėjo geros širdies pora, ieškanti vaiko įsivaikinimui. Jie pastebėjo šią mergaitę, širdyje užgimė noras padėti, pakeisti jos gyvenimą, tad ryžosi ją paimti kaip savo atžalą. Mergaitei buvo suteikta globa, šiluma ir meilė, nauja pavardė ir šeima.

Gydytojai neteikė vilties, kad mergaitė kada nors bus savarankiška ir galės atlikti paprasčiausius dalykus. Tai buvo išties sunku įsivaizduoti. Tačiau, nauji tėvai buvo kaip du angelai sargai ir patikino gydytojus, jog viskas bus gerai ir nuoširdžiai ja rūpinsis.

Reklama

Bėgant metams, Amy greitai augo ir vis labiau norėjo kabintis į gyvenimą. Kiekvieną dieną ji susidurdavo su įvairiausiais iššūkiais, tačiau labai norėjo išmokti įvairiausius dalykus daryti pati, bei turėjo labai stiprią valią. Po daugybės nesėkmingų bandymų, ji nepasidavė ir su laiku išmoko visko, ko reikia jai, norint būti nepriklausomai.

Reklama

Jos tėvai visada tikėjo mergaite, vėliau mergina, o šiandien ji jau moteris, kuriai 37 metai ir ji moka daryti beveik viską, ką įprastai daro kiti. Mergina pati susitvarko buityje, o laisvalaikiu net fotografuoja, filmuoja.

Moteris turi savo „Youtube” kanalą, kuriame dar prieš 3 metus pradėjo kelti video, sukurtame grojaraštyje „How does she do it” (liet. „Kaip ji tai daro”). Būtent ten ji ir nusistato kamerą prieš save ir vaizdo įrašuose demonstruoja, kaip daro įvairiausius kasdienius dalykus be rankų ir kojų.

Tokiu būdu moteris tapo ir puikiu pavyzdžiu kitiems, panašų gyvenimą turintiems žmonėms.

Reklama

Dar be to, Amy moka puikiai siūti ir jos rankinės gan gerai parduodamos „Facebook” platformoje.

Reklama

Amy vairuoja automobilį.

„Nenorėjau, kad ji būtų pririšta prie sofos, bet nedrįsau svajoti, kad kažkada ji taps tokia savarankiška” – sakė Amy mama.

Ir išties, niekas nedrįso tikėti, kad moteris kažkada taps tokia nepriklausoma.

„Džiaugiuosi, kad mano patirtis ir pasakojimai gali kam nors padėti, motyvuoti gyventi. Aš tikiu, kad visi mes atėjome į šią Žemę ne dėl tam tikrų priežasčių, bet dėl ​​kažkokių tikslų. Gal manasis yra keisti žmonių požiūrį, duoti jiems optimizmo ir motyvacijos“, – kalbėjo moteris.

Reklama