Skip to main content

Kirpėjas pasiūlė klientui užsiauginti barzdą, tačiau tai buvo tik dalis kardinalios vyro transformacijos į tarptautinį modelį

Gwilym Pugh būdamas 22-iejų buvo jau pasiekęs finansinį stabilumą, kurį suteikė jo įsteigta draudimo kompanija. Vaikinas sukūrė verslą nuo nulio savo miegamajame, tačiau dėl to, kad jam teko leisti ilgas darbo valandas prie kompiuterio, jo svoris tik didėjo.

Reklama

Jis rinkosi ne patį sveikiausią gyvenimo būdą, nes darbo stresas vertė jį pastoviai nesveikai užkandžiauti. Laisvalaikiu vaikinas mėgo atitrūkti nuo kasdienybės vakarėliais ir alkoholiu. Nors finansiškai ir apsirūpinęs, tačiau Gwilym nesijautė laimingas ir norėjo pokyčių.

Vieną dieną sėdint kirpėjo kedėje jis išgirdo pasiūlymą, kuris tapo kardinalios transformacijos pradžia. Vaikino kirpėjas pasiūlė jam užsiauginti barzdą, nes jo manymų tai labai jam tiktų. Turbūt kiekvienas esame matę ar artimoje aplinkoje, ar internete, kaip neįtikėtinai barzda gali pakeisti visą vyro įvaizdį.

Reklama

Vaikinas žinojo, kad jei nori kitokio gyvenimo, jis pats turi įdėti daug pastangų ir noro. Kadangi jam tikslų realizavimas gyvenime nėra naujiena, jis su entuziazmu pradėjo savo išorės pokyčius. Vaikinas pamažu pradėjo sportuoti, sveikai maitintis ir, be abejonės, auginti barzdą.

Reklama

Jo pokyčiai nebuvo labai greiti, tačiau kai vaikinas pradėjo rūpintis savimi, tai buvo akivaizdu visiems. Jo išvaizdos pokyčiais šiandien sunku patikėti. Kadaise apkūnus raudonplaukis, kuris atrodė kaip didžiausias moksliukas – šiandien yra tarptautinis modelis, sulaukęs neįtikėtinos sėkmės.

Iš mažiausiai pastebimų vaikinų jis tapo patrauklumo simboliu, kurio nori ne tik gausybė merginų, tačiau ir daug potencialių darbdavių. Gwilym iškeitė sėdimą darbą finansų sferoje į kūrybišką, menišką veiklą įvairiuose pasaulio kampeliuose.

Reklama

Dabar 35-erių vyras negali ir pats patikėti, kokį ilgą kelią jis nuėjo. Jis visiškai nesigėdija pasidalinti savo nuotraukomis iš jaunystės, nes jis džiaugiasi galėdamas įkvėpti ir kitus. Kadaise buvę jo kompleksai dėl plaukų spalvos šiandien tapo jo didžiausiu koziriu.

Reklama

Dabar Gwilym bendradarbiauja su daugybe solidžių prekinių ženklų, kurie ieško būtent tokios išvaizdos modelių. Anot paties Gwilym, pokyčiams niekada nevėlu. Vyrai visada gali pradėti nuo eksperimentų su barzda ir pažiūrėti, kur juos tai nuves.

 

Reklama