Skip to main content

Kol vyras prižūrėjo savo sūnų, jo žmona įkyriai prašė atsiųsti mažylio nuotrauką. Moteris pastebėjo vieną detalę, kuri išgelbėjo vaiko gyvybę

Moterys ir ypač naujos mamos yra dažnai kritikuojamos ir vadinamos pernelyg reikalaujančiomis ir net erzinančiomis. “Super mamytės” vaidmuo šiandien dažnai pristatomas net kaip negatyvus aspektas, kurio kiekviena nauja mama turėtų vengti.

Reklama

Tačiau tiems, kas neturi vaikų, yra labai sudėtinga suprasti, kaip pasikeičia žmogaus mąstysena ir instinktai po to, kai jų gyvenimą papildo mažyliai. Motiniškas instinktas – yra vienas stipriausių, koks valdo žmogų. Jis dažnai nugali net išgyvenimo ir savisaugos instinktą, nes dauguma mamų net gyvybę už savo atžalą paaukotų.

Rebecca Tafaro Boyer savo adresu jau spėjo išgirsti priekaištų dėl pernelyg didelio nerimo. Ji nepraleido nei dienos atskirai nuo savo 3 mėnesių mažylio William. Tačiau vieną dieną jos paprašė grįžti į darbą, kur moteris dirbo sesele. Jos vyras primygtinai norėjo jai duoti galimybę ištrūkti į mylimą darbą ir pasirūpinti mažyliu William tądien pačiam.

Reklama

Rebecca spyriojosi, tačiau sutiko su viena sąlyga – jis privalėjo kas valandą pranešti, kaip jiems sekasi ir atsiųsti mažylio nuotrauką. Jos vyras David džiaugėsi suteikęs žmonai galimybę padirbėti, tačiau buvo suirzęs dėl jos neracionalaus prašymo.

Reklama

Tačiau kaip pažadėjęs, jis siuntė nuotraukas kas valandą. Kai vyrukai ruošėsi jau važiuoti link namų, David atsiuntė žinutę ir nuotrauką su mažyliu William automobilio kėdutėje. Moteris iš karto papriekaištavo vyrui dėl netaisyklingai užveržtų kėdutės diržų ir liepė jam tai pataisyti.

Tikriausiai galime jau įsivaizduoti, kaip dramatiškai David turėjo vartyti akis dėl žmonos priekabių. Tačiau jis padarė kaip buvo paliepta ir nuvažiavo. Po 15 minučių Rebecca sulaukė David skambučio, kurio metu jis pranešė, kad pateko į avariją ir sudaužė automobilį.

Reklama

Jis pats patyrė pėdos traumą ir lūžį, tačiau laimei, mažylis William buvo taisyklingai pritvirtintas prie kėdutės ir avarijos metu net nepabudo! Nors jie ir patyrė nuostolius dėl sudaužyto automobilio, tačiau svarbiausia, kad mažylis išliko sveikas ir net neišsigandęs.

Reklama

Rebecca pasidalino šia istorija su kitais internautais tam, kad kiti suprastų, koks stiprus yra motiniškas instinktas. Dažnai reikėtų pagalvoti, ar reikalavimai, kuriuos kelia mama dėl savo vaikelio priežiūros, yra perdėti. Ji žinojo, kad taisyklingas vaiko prisegimas diržais yra gyvybiškai svarbu – ir ji buvo teisi.

Video iš žinių reportažo:

 

Reklama