Skip to main content

Legendinei Holivudo aktorei Betty White šiandien sukanka 99-eri metai. Štai kaip žvaigždė atrodė jaunystėje

Betty White yra tas žmogus, kuris galėtų pasidalinti ilgo gyvenimo receptu. Sausio 17-tą gimtadienį švenčiančiai aktorei sukanka 99-eri metai. Ir nors ji dėl amžiaus dabar ir atrodo gležnutė, tačiau visus ji vis vien pasitinka su savo ikoniška šypsena.

Reklama

Aktorė aktyviai filmavosi net iki kol jai sukako 90, tačiau net ir šiemet išeis filmai, kuriuose pasirodys ir 98-erių Betty. Vienas dalykas tikai akivaizdus – geras humoro jausmas komedijos aktorei tikrai pridėjo ilgaamžiškumo, o pati ji neslepia, kad yra labai pozityvus žmogus.

1922-aisias gimusi Betty visus nustebino atskleidusi, kad vaikystėje svajojo apie girininkės profesiją. Tačiau tuo metu moterims buvo negalima užimti tokių pozicijų, ji pasinaudojo savo privalumais ir dirbo aktore ir modeliu.

Reklama

JAV girininkų bendrija vis dėlto suteikė jai garbės titulą, kai Betty sukako 88-eri. Nors moteriai neteko dirbti profesionaliai su savo taip mylimais gyvūnais ir gamta, ji visą savo gyvenimą rūpinosi gyvūnelių prieglaudomis ir tokiu būdu kompensavo savo troškimą padėti ir rūpintis gyvūnais.

Reklama

Žvaigždė savo karjeros laipteliais ėjo tvirtai, kurdama nepaprastai komiškus personažus ir juokindama visą pasaulį. Gyvenime ji laimėjo 5 Emmy apdovanojimus, kurie tikrai jai tapo brangiais įrodymais, kad ji darė kažką nuostabaus.

Betty dėl savo 8 dešimtmečius besitęsiančios karjeros yra pripažinta nacionaliniu lobiu, kurią plojimais atsistojus pasitinka visos Holivudo aktorių pilnos salės. Savo gimtadienį Betty šiemet švęs kukliai, nes dėl pandemijos ji nepalieka namų.

Reklama

Tačiau su ja susisiekę žurnalistai gavo trumpą interviu ir ilgaamžiškumo receptą. Gyvenimas jai buvo labai gailestingas ir Dievas aktorę apdovanojo gera sveikata, tad 98 ar 99 gimtadienis jai yra nelabai svarbu – ji dėkinga yra už kiekvieną akimirką.

Reklama

Betty atskleidė, ką veiks savo gimtadienio proga. Kadangi ji negali išeiti pabėgioti, kaip norėtų (aktorė juokauja), ji toliau tęs projektą, ties kuriuo dirba. Betty stengiasi sugrąžinti į televiziją ir internetinius video nuomos puslapius jos laidą su gyvūnais, kurią moteris sukūrė prieš 50 metų. Vis dėlto nuo savo aistros niekur nepabėgsi – taip ir Betty, ji rado gyvenime kaip išreikšti meilę gamtai ir gyvūnams.

“Nežiūrėkite į save pernelyg rimtai. Jūs galite meluoti kitiems, bet sau nesumeluosite. Geras humoro jausmas – štai kas svarbu gyvenime.” -sakė Betty. Iš tikrųjų, sugebėjimas pasijuokti visada pagerina bet kokią situaciją, tad daugiau šypsokimės ir juokimės.

Reklama