Skip to main content

Lietuvoje taip pat yra gerų žmonių – sunkvežimio vairuotojas padėjo moteriai patekti į jos automobilį per apsemtą kiemą. Įvykio video skrieja aplink pasaulį

Dažnai sulaukdavome komentarų, kad per mažai kalbame apie tai, kas vyksta Lietuvoje. Kartais net atrodo, kad žmonės gerus darbus daro tik užsienyje, o lietuviai vienas kitam niekada neišties pagalbos rankos. Tačiau po pasaulį kaip virusas skrieja video, nufilmuotas Lietuvoje.

Reklama

Nors nėra žinoma video pavaizduotų žmonių tapatybių, šiai filmuotai medžiagai netrūksta populiarumo. Internetinėje svetainėje Reddit vos prieš vieną dieną patalpintas video jau sulaukė žiniasklaidos dėmesio tiek JAV, tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek Australijoje.

Nors daugybė komentatorių pešasi bandydami išsiaiškinti, kur veiksmas vyksta, video aiškiai matosi lietuviški registracijos numeriai ir tie stebuklingi žodžiai “ačiū” ir “prašom”. Situacija buvo labai paprasta ir skaudžiai žinoma tūkstančiams Lietuvos daugiabučių gyventojų, kurie dėl nesutvarkytų kiemų kasmet kenčia nuo baseinais tapusių automobilių stovėjimo aikštelių.

Reklama

Senyva moteris, besinaudojanti lazdele, privalėjo pasiekti savo automobilį, link kurio moterį nuo šaligatvio skyrė daugiau nei 3 metrai apsemto kiemo. Tokioje situacijoje daugybė mūsų esame atsidūrę ne kartą, todėl šiai moteriai ištiesę pagalbos ranką vyrukai iš tikrųjų verti visų gražių žodžių, kuriais juos apipila tūkstančiai komentatorių visame pasaulyje.

Reklama

Vyrai iš Bidfood.lt kompanijos kaip tik šalia pristatė maisto prekes, o pamatę moterį bėdoje jie neatsisakė padėti. Palikę nuleistą pakėlimo liftą vyrai privažiavo idealiai arti tarp šaligatvio ir moters automobilio. Senolė nesunkiai užlipo ant platformos ir nuo jos atsirakino savo automobilį ir saugiai ir sausai įsėdo į vairuotojo vietą.

Be abejonės laiminga moteris nepamiršo padėkoti, o vos porą minučių sugaišę vyrukai atsakė “prašom”. Šį vaizdelį nufilmavę žmonės tikrai žinojo, kad jie tampa gražaus įvykio liudininkais. Daugybė žmonių trokšta pamatyti kažką gero vykstant pasaulyje, nes kasdienės tragiškoms ir liūdnoms žinioms visada reikia pusiausvyros ir šiek tiek pozityvių naujienų. Mes prisidedame prie išreiškiamos pagarbos broliams lietuviams už gražų poelgį, kuris įrodė, kad ir šalia mūsų dar yra nuoširdžių, gerų žmonių.

Reklama