Skip to main content

Mama apsipirkinėjo parduotuvėje su dviem sunūmis. Netikėtai prie jos priėjo senukas, kuris panoro pasakyti jai kai ką svarbaus

Labiausiai gyvenimą ir požiūrį į jį pakeičiančių dalykų ar įvykių atsitinka visiškai netikėtai. Tuo įsitikino daugiavaikė mama vardu Leanne, kurią iki širdies gelmių sukrėtė atsitiktinis pokalbis su nepažįstamu vyru parduotuvėje. Leanne apie savo šeimynines patirtis ir įžvalgas jau ilgus metus pasakoja asmeniniame tinklaraštyje.

Reklama

Vienos dienos įvykis taip pat pasiekė jos skaitytojus ir, lygiai taip pat kaip ir autorei, paliko didelį įspūdį.
Leanne kartu su dviem vaikais apsipirkinėjo visai savaitei. Abu berniukai ramiai sėdėjo dideliame vežimėlyje tarp daugybės prekių, o Leanne skubiai akimis skanavo savo pirkinių sąrašą. Vieną akimirką ji pakėlė akis ir jos žvilgsnis susidūrė su vyresnio amžiaus vyro akimis, tad jie pasisveikino ir nusišypsojo.

Moteris toliau tęsė apsipirkimą, tačiau po kelių minučių ji vėl susidūrė su vyru, kuris nusprendė vėl prie jos prieiti. “Aš turiu jums papasakoti kai ką svarbaus” – pradėjo vyras, o šiek tiek nustebusi Leanne mandagiai sustojo išklausyti jo. Jis papasakojo apie laiką, kai jo sūnui buvo 5-eri.

Reklama

Berniukas prašė savo tėvo kartu pagaminti inkilą, tačiau užsiėmęs vyras tada atšovė sūnui “ne dabar”. Jis tą dieną prisimena it vakarykštę. Jis matė, kiek skausmo jis suteikė tą akimirką savo sūnui ir įsivaizdavo, kokias pasekmes gali sukelti toks jo abejingumas. Jis persigalvojo ir pasikvietė sūnų atgal, kartu sukalė nuostabų inkilą ir pasidžiaugė laiku kartu.

Reklama

Tas inkilas kabo ant medžio šalia namų net 40 metų. Iki šiol jis primena vyrui tas nuostabias nerūpestingas akimirkas, praleistas su jo sūnumi, kai jis dar buvo mažas. “Vaikai labai greitai suauga. Vėliau gailimės dėl to, ko nepadarėme su jais, kol jie buvo maži.” – užbaigė vyras ir nuėjo savo keliais.

Leanne akys patvino ašaromis, nes ji suvokė, kaip mažai ji skiria dėmesio savo vaikams. Nors ji visada yra namie su vaikais, moteris visuomet užsisukusi buityje ir užklasinės veiklos rūpesčiuose. Ji suvokė, kad labai retai savo vaikams suteikia tiesioginį dėmesį.

Reklama

Netikėtas pokalbis su nepažįstamuoju jai priminė, ką gyvenime reikėtų prioretizuoti. Jis įkvėpė moterį, o dabar ir šimtus jos sekėjų, sulėtinti savo gyvenimo tempą ir pasidžiaugti vaikais, kurie užauga labai greitai. Jokie pasiekimai nebus tokie vertingi po 10-20 metų, kaip brangūs prisiminimai su šeima.

Reklama