Skip to main content

Mama parduotuvėje negalėjo susitvarkyti su dviem verkiančiais vaikais. Prie jų priėjo nepažįstamoji ir netikėtu poelgiu nustebino visus

Kiekviena mama stengiasi išugdyti savo vaiką taip, kad be gėdos ir sunkumų ji galėtų būti kartu viešumoje. Ypatingai daug moralinio pasiruošimo reikalauja kelionės į parduotuvę, kur iš esmės geriausia būtų geriausia keliauti be mažųjų.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Tačiau ne visada įmanoma palikti savo atžalas namie ir ramiai aprūpinti šeimą pirkiniais. Visi esame parduotuvėse matę vaikų, kurie norom nenorom sukelia savo tėveliams ne tik gėdos, bet ir panikos jausmą, kai nežinai ko griebtis tam, kad vaikas greičiau nusiramintų.

Panašioje situacijoje atsidūrė ir Rebecca Patterson, kai ji apsipirkinėjo su savo mažamečiu sūnumi ir kūdikiu. Staiga berniukui pasidarė nuobodu ir jis nutarė kuo greičiau užbaigti apsipirkinėjimą verkimu ir riksmais visa gerkle. Staiga ir ramiai miegojęs kūdikis buvo pažadintas ir prisijungė prie broliuko verkimu.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Rebecca išbandė visus jai žinomus būdus stengdamasi nuraminti savo dvimetį, tačiau jos pastangos buvo bergždžios. Ji buvo bepradedanti paskubomis dėti prekes atgal į lentyną ir judėti link išėjimo, kai išgirdo klausimą: “Gal jums padėti?”.

Reklama

Atsisukusi ji pamatė nepažįstamą moterį, kuri nustebino tuo, kad vietoje kreivo žvilgsnio ir šnabždesių ji nusprendė prieiti ir pasiūlyti pagalbos ranką. Pasimetusi mama net nesugebėjo ką nors atsakyti, kai jos akyse kaupėsi nevilties ašaros. Pagalbą pasiūliusi moteris buvo Tiffany Guillory, kuri pati yra mama ir žino tokią situaciją kuo puikiausiai.

Ji pati kadaise turėjo ne vieną tokią problemą esant parduotuvėje, todėl ji žinojo, kad Rebecca pati nesusitvarkys. Ji prigludė verkiantį berniuką ir pradėjo raminti švelniu balsu, kalbindama jį ir nukreipdama jo dėmesį.

Reklama

Berniukas kaip mat pradėjo ramintis, tad Tiffany pasiūlė Rebeccai užbaigti apsipirkimą, o ji ir toliau palaikytų jos sūnų ant rankų. Moters gerumas labai nustebino Rebecca, kuri negalėjo nenufotografuoti angelo, ištiesusio jai pagalbos ranką. Apie šį nutikimą Rebecca nusprendė parašyti internete vietiniams tėveliams, tačiau gražių komentarų ir komplimentų dėl gerumo Tiffany sulaukė ne tik iš vietos gyventojų.

Reklama

Jų istorija susidomėjo net žurnalistai, tad Tiffany sulaukė dar didesnio dėmesio. Ši istorija iš esmės parodo, kiek daug gali reikšti ištiesta pagalbos ranka. Įprastai mes apeiname kitus žmones, kuriuos ištiko nelaimė, sakydami, kad tai ne mūsų reikalas. Tačiau verta kartais užduoti trumpą klausimą – ar jums reikia pagalbos? Jums gali atsakyti “ne”, arba “Ne, ačiū”. Tačiau galimai kažkam pakelsite nuotaiką ne tik tai dienai, bet ir visai savaitei.

 

Reklama