Skip to main content

Maudynių upėje metu vaikinas pametė savo kamerą. Po metų jis gavo labai netikėta žinutę iš nepažįstamojo su jautria istorija

Kyle Puelston labai džiaugiasi savo žmonos padovanota GoPro kamera, su kuria jis įamžino daugybę linksmų šeimos akimirkų. Jis jos nenusiimdavo kone visą vasarą, kai su vaikais, žmona, seserimi ir savo tėvais leido laiką mėgstamiausioje savo vietovėje.

Reklama

Visa šeima ir ypač Kyle su seserimi mėgo šokinėti nuo uolos į upę ir filmuoti savo šuolius. Tačiau vieno lemtingo šuolio metu kameros dirželiai nuslydo nuo Kyle galvos ir nusileido ant upės dugno. Kadangi drumzlinas vanduo ir upės srovė labai trukdė pamatyti kažką dugne, po 30 minučių nusivylęs vyras nutraukė savo kameros paieškas.

Jis susitaikė, kad jos nebe pamatys niekada. Tačiau šiek tiek daugiau nei po metų per savo darbovietę jis gavo labai netikėtą žinią. Vaikinas vardu Chris Flores po metų nuo to įvykio nardė toje pačioje vietoje ir rado Kyle pamestą kamerą.

Reklama

Kadangi šie prietaisai yra atsparūs net esant pačioms blogiausioms sąlygoms, ji kuo puikiausiai veikė. Chris apsidžiaugė nepigiu radiniu ir kadangi jis tokios kameros dar neturėjo, jis džiaugėsi turėdamas naują prietaisą. Kadangi ant tokių dalykų niekada nerasi savininko detalių, vaikinas net nesuko galvos dėl to, kad ją grąžinti teisėtam savininkui.

Reklama

Tačiau viskas pasikeitė, kai prisijungęs kamerą prie kompiuterio jis pamatė video medžiagą. Jis pamatė, kad toje kameroje buvo daugybė šeimos prisiminimų, linksmų akimirkų, kurias ši šeima filmavo tam, kad būtų į ką atsisukti ir pažiūrėti po 5 ar 10 metų.

Chris pats šypsojosi matydamas, kaip kameros savininkas žaidžia su savo vaikais, moko juos plaukti ir aplamai džiaugiasi gyvenimu. Vaikinui suspaudė širdį, nes jis žinojo, kaip kiekviena įamžinta akimirka yra brangi.

Reklama

Chris tuo metu išgyveno pats sunkų laikotarpį, nes nė metukų amžiaus nesulaukusiai dukrai buvo rastas piktybinis navikas širdyje. Jis kuo puikiausiai žinojo, kokia brangi yra kiekviena minutė ir sekundė praleista su vaikais ir įamžinta video ar nuotraukose.

Reklama

Jis nusprendė visomis išgalėmis surasti vyrą, kuriam priklausė radinys. Peržiūrėjęs daugiau video, buvusių atminties kortelėje, Chris pažaidė detektyvą ir pastebėjo detalę iš Kyle darbo metu nufilmuotos medžiagos. Kyle yra specialiųjų pajėgų būrio narys, tad pagal uniformos emblemą Chris greitai rado Kyle buvimo vietą.

Jis nedelsdamas paskambino nieko nenutuokiančiam Kyle ir pranešė apie tai, ką jis rado. Kyle patyrė didelį palengvėjimo jausmą kai sužinojo, kad dalis iš jo šeimos atsiminimų bus atkurta. Chris papasakojo Kyle apie savo motyvus, esamus išgyvenimus ir kodėl jis nusprendė pasielgti būtent taip.

Kyle nusprendė atsidėkoti Chris už radinį ir paprašė jo jam persiųsti tik atminties kortelę su prisiminimais, o kamerą pasilikti sau ir sukurti naujų savo šeimos atsiminimų. Būtent su ta pačia kamera Chris filmavo vis sveikstančią savo dukrelę, su kuria dabar jis brangina kiekvieną sekundę.

Pilna istorija anglų kalba:

 

Reklama