Skip to main content

Mažai kas galėjo patikėti, kad sėkminga aktorė įsimylėjo benamį vyrą. Tačiau tai, kaip susiklostė poros gyvenimas nuo draugystės pradžios, yra neįtikėtina

Apie tai, kad meilė mus užklumpa netikėtai, girdime tik meilės dainose arba tipiniuose romantiniuose Holivudo filmuose. Tačiau būtent tokia meilė, panaši į žaibą iš giedro dangaus, užklupo Emmy Abrahamson. Sėkminga iš Švedijos kilusi aktorė tikrai nesitikėjo sutikti gyvenimo meilę parke ant suoliuko, tačiau tai įvyko.

Reklama

Prieš 14 metų moteris svečiavosi Amsterdame, kai vieną popietę jai reikėjo susitikti su režisieriumi mieste. Jie susitarė susitikti parke, tačiau Emmy nusprendė pasimėgauti diena ir atėjo anksčiau. Moters karjera tuomet buvo pačiame pike, ji turėjo daug projektų ir ambicijų. Ji kalbėjo net 5 kalbomis ir aktyviai gyveno savo gyvenimą.

Pamatęs Emmy parke ant suoliuko sėdinčią ir besišypsančią, Vic nusprendė prieiti ir ją pakalbinti. Vyras tikrai turėjo sukaupti visą drąsą, nes atrodė ir kvepėjo jis nekaip. Vyras buvo jos priešingybė – po to, kai iš Kanados jis persikraustė gyventi į Europą, Vic susidūrė su nemažai sunkumų ir galiausiai tapo benamiu. Benamystė ir depresija privedė vyrą ir prie alkoholizmo bei narkotinės priklausomybės, o tai labai matėsi ir jo išvaizdoje.

Reklama

Jis vilkėjo senus, nutriušusius drabužius, jo panagės buvo juodos, o pastoviai permirkę batai skleidė nemalonų kvapą. Įsidrąsinęs jis prisėdo prie spinduliuojančios moters ir paklausė kiek yra valandų. Jie pasišnekučiavo apie 10 minučių, tačiau aukštas rudaakis vyras spėjo padaryti moteriai įspūdį. Jis paprašė susitikti dar kartą ir Emmy sutiko. Moteris pasakojo, kad jo būsena buvo atstumianti, bet ji sugebėjo pamatyti jame kažką tokio, kas ją intrigavo ir skatino ji pažinti labiau.

Reklama

Tada vyras pasiruošė kitam pasimatymui, šiek tiek apsitvarkė ir susitiko su sužavėjusia moterimi. Jie praleido net 6 valandas kartu mieste, pasidarė pikniką parke ir net pasibučiavo. Moteris stengėsi kovoti su savo jausmais, tačiau jai buvo sunku atsispirti ją žavinčiai asmenybei. Jis buvo šmaikštus, pozityvus ir laime spinduliuojantis žmogus, todėl labai greitai sužavėjo Emmy.

Jie susitiko dar keletą kartų ir tada moteris išvyko atgal į Vieną, kur gyveno. Ji nesitikėjo, kad jie dar susitiks, tačiau paliko jam savo telefono numerį. Emmy nuostabai, savo 30-ojo gimtadienio proga ji sulaukė skambučio iš Vic ir žinios, kad jis atvažiuoja jos aplankyti.

Reklama

Vyras atsistojo ant kojų ir susirado darbą bei pradėjo studijuoti. Dėl šios moters jis apvertė savo gyvenimą aukštyn kojomis ir tapo mechanikos inžinieriumi. Po dviejų metų jie susituokė Vienoje ir dabar augina du vaikus.

Reklama

Emma ilgainiui paliko aktorės karjerą, tačiau pradėjo rašyti knygas. Vienoje iš jų ji papasakojo savo neįtikėtiną meilės istoriją, kuria sunku patikėti. Tačiau ši graži šeima kasdien įrodo pasauliui, kad meilės keliai nežinomi ir ji užklumpa netikėčiausiose vietose.

Emma įsimylėjo žmogų, gyvenantį parke ant suoliuko, be pinigų, be karjeros, be stogo virš galvos. Be abejonės, moteris sulaukė nemažai kritikos net iš savo artimiausiųjų, tačiau su metais jie sugebėjo visiems parodyti, kad jų meilė tikra.

Daugelis sako, kad Emmy išgelbėjo Vic nuo pražūtingo gyvenimo, tačiau ji prieštarauja. Jos teigimu, būtent Vic jai parodė, kad laimei nereikia jokių materialių turtų, nes ji slypi širdyje.

Reklama