Skip to main content

Mažylis turėjo neišgyventi net metų. Tačiau šiemet jis atšventė savo 18-tą gimtadienį ir įrodė savo tiesą jį nuvertinusiems daktarams

Prieš 18-iolika metų pasaulį išvydęs mažylis sukėlė tikrą sąmyšį ligoninėje. Mažylis Braden West gimė su retu II-o tipo Pfeiferio sindromu.  Tai yra ypač reta liga, kuri pernelyg dažnai reiškia, kad mažylio šansai gyventi yra labai menki.

Reklama

Sindromas lėmė, kad vaikelio kaukolė buvo deformuota ir jis turėjo labai didelių sunkumų kvepuojant. Prognozės dėl mažylio išgyvenimo nuo pat pradžių buvo niūrios, tad gydytojai buvo įsitikinę, kad Braden neišgyvens.

Jeigu atsirastų šansas mažylio išgyvenimui, jis būtų labai neįgalus, aklas ir kurčias. Berniuko kvepavimo takai buvo tokie užsikimšę, kad neliko nieko kito, tik mėnesio amžiaus vaiką atiduoti hospiso globon. Būtent ten susikirto seselės Michelle Linn ir Braden keliai.

Reklama

Moteris buvo labai profesionali, tačiau tuo pat metu ji buvo labai pamaldi ir meldėsi dėl kiekvieno savo slaugomo paciento. Vieną naktį, kai Braden būklė buvo kone kritiška, moteris meldėsi savo automobilyje.

Dieve, prašau pasiimk jį pas save arba padaryk, kad jam pagerėtų” – dievo pagalbos maldoje prašė Michelle.

Reklama

Jos nuostaba buvo neišmatuojama, kai per sekančius porą mėnesių berniuko būklė ženkliai pagerėjo. Hospisas, kaip žinia, yra įstaiga, kurioje pacientai yra siunčiami prieš mirtį. Jis tapo vienu tų rečiausių atveju, kai iš žmogus išrašomas iš hospiso.

Nuo to laiko praėjo 17 metų, o kadaise gležnos sveikatos mažylis sutriuškino visas abejones dėl jo išgyvenimo ir 18-iolikos net baigia mokyklą. Būtent šia proga vaikino šeima nusprendė susisiekti su sesele iš hospiso tam, kad jie susitiktų.

Reklama

Michelle buvo neapsakomai laiminga matyti pasitikintį savimi vaikiną, o jo gimtadienio ir išleistuvių proga ji nusprendė padovanoti tiek sau, tiek jam geriausią dovaną. Moterus užsakė profesionalią fotosesiją, kurios metu buvo padaryta daugybė nuostabių kadrų.

Reklama

Tai buvo neįprastoi grožio fotosesija. Vien faktas, kad Braden yra suaugęs vaikinas, kuriam dar visas gyvenimas prieš akis, buvo vertas likti įamžintu.  Be abejonės, Braden turėjo ir tebeturi sveikatos sunkumų, tačiau jo gyvenimas dar tik prasideda. Vaikinas yra aktyvus ir mėgsta laiką leisti su draugais, šeima.

Jis mėgsta žvejoti bei domisi lektuvais. Fotosesijos metu jam atiteko unikali galimybė nusifotografuoti net lėktuve! Tai buvo jo svajonės išsipildymas ir puiki dovana pilnametystės proga. Jis galėjo visam pasauliui papasakoti savo istoriją ir parodyti – aš gyvenu ir aš esu toks pats, kaip ir jūs.

Tačiau vienas dalykas skiria jį nuo daugelio jaunuolių – tvirtybės ir jėgos jis semiasi iš religijos ir tikėjimo. Tai, kad Braden yra labai tikintis krikščionis iki ašarų sujaudino Michelle, kuri tiki, kad Dievas iš tiesų išklausė jos maldos tą naktį ir davė šansą berniukui išgyventi.

Braden yra gyvas įrodymas, kad stebuklai įvyksta. Jo gyvenimas dabar kasdien paliudija, kad daktarų prognozės ir baimės ne visada pasiteisina. Viltis turi mirti paskutinė, tad tas, kas vadovaujasi viltimi ir tikėjimu, tikrai gali sulaukti malonės iš aukščiau ir gauti šansą gyventi laimingą gyvenimą.

Reklama