Skip to main content

Mechanikas pastebėjo vidury gatvės verkiančią moterį ir padarė tai, kas visus pribloškė

Visų mūsų gyvenimuose pasitaiko geresnių ir blogesnių momentų. Tačiau kai kurių žmonių gyvenimas tampa toks sunkus, jog jie nebemato priežasties gyventi toliau.

Mechanikas Richard Newberry turi savo autoservisą ir jam sekasi pakankamai gerai. Tačiau tikrai ne visada vyro gyvenimas buvo rožėmis klotas…

Reklama

Jaunystėje Richard buvo atsidūręs kalėjime, o išėjęs iš jo kurį laiką gyveno gatvėje. Žinoma, vyras nesididžiuoja savo praeitimi, tačiau savo pavyzdžiu įrodė, kad niekada ne vėlu kažką keisti.

Dirbdamas autoservise Richard kiekvieną dieną matė praeinančią moterį, kuri visada atrodė itin pavargusi.

Tačiau vieną dieną jos veidas buvo kitoks – moters skruostais riedėjo ašaros.

Richard susistabdė nepažįstamą moterį ir pasiteiravo, ar jai viskas gerai. Emocijų apimta Ernestina Nuñe papasakojo savo situaciją.

Moteris dirbo valytoja netoli Richard autoserviso, tačiau ji neturėjo automobilio ir kiekvieną dieną į darbą teko eiti pėsčiomis.

Ernestinos sūnus anksčiau buvo kariškis, tačiau sugrįžęs iš tarnybos susirgo potrauminio streso sindromu.

Reklama

Net kelis metus jaunas vyras kovojo su liga ir niekaip negalėjo grįžti į normalų gyvenimą. Ernestina tikėjo, kad sūnaus būklė vieną dieną pagerės, tačiau galiausiai jis nusišovė… Moteris labai sunkiai išgyveno šią netektį, tačiau ji turi dar du jaunesnius sūnus, kuriai reikia pasirūpinti.

Ernestina papasakojo, jog yra labai vieniša, o kai kuriomis dienomis netgi galvojo atimti sau gyvybę…

Reklama

Richardą labai sujaudino moters istorija ir jis nusprendė bent šiek tiek pagerinti jos gyvenimą. Vyras pasiūlė Ernestinai savo draugiją ir paprašė ateiti su juo pasikalbėti, kai jai bus sunku.

Tačiau Richard ties tuo neapsistojo. Jis padovanojo moteriai automobilį, kad jai nereikėtų vaikščioti į darbą pėsčiomis.

Labai gražus vyro poelgis!

Reklama