Skip to main content

Mergaitė gimė su klouno nosyte, tačiau dabar atrodo nuostabiai

Ši mergaitė į pasaulį atėjo visiškai sveika, tačiau su labai pastebimu išskirtinumu – ant nosytės ji turi raudoną dėmelę. Gydytojai sakė esą žinantys, kas tai, bei kad tai tikrai pavyks išgydyti.

Reklama

Šešėlis ant mergaitės nosytės matėsi jau 26-ąją nėštumo savaitę. Mergaitei gimus, gydytojai paskyrė specialų gydymą nuo hemangiomos, tačiau gydymas, deja, nedavė jokių rezultatų, o dėmelė vis augo, bei nosis darėsi tokia ryški, jog pradėjo priminti klouno nosytę.

Tėvai pradėjo slėpti mergaitės veidą, nes nuolat sulaukdavo piktų komentarų. Šeima vaikščiodavo ten, kur mažai žmonių, bei stengdavosi pridengti mergaitės veidą, kad žmonės nenužiūrinėtų ir nekomentuotų jos nosytės.

Reklama

Prireikė trijų metų, kol pavyko rasti specialistą, kuris padėjo išspręsti šią problemą. Chirurgo dėka, vietoj raudonos mergaitės nosies ant jos liko tik randas.

Reklama

Neryškus randelis neatkreipia praeivių dėmesio, tik pačiai mergaitei ir jos tėvams primena praeitį, tačiau visi yra be galo laimingi, kad nebe reikia dangstytis nuo žvilgsnių ir klausytis apkalbų.

Mergaitė šiandien linksma ir drąsiai bendraujanti su naujais žmonėmis.

Reklama

Reklama