Skip to main content

Mergaitę mama planavo atiduoti įvaikinimui, bet kai ji gimė deformuotos išvaizdos, būsimieji įtėviai jos atsisakė

Motiniškas instinktas yra vienas stipriausių jausmų moteryje. Be abejonės, esame visi skirtingi, tad ir tas galingas jausmas mumyse pasireiškia skirtingai. Kartais gyvenimas susiklosto taip, kad linkėdamas savo vaikui pačio geriausio, priimi sprendimą atiduoti jį šeimai, kuri vaikučiu pasirūpins geriau. Christina Fisher iš Floridos valstijos JAV sužinojusi, kad laukiasi, iš karto pajuto didelę meilę dar pasaulio neišvydusiam kūdikiui.

Reklama

Tačiau Christine gyvenimas deja nebuvo susiklostęs labai sėkmingai, nes moteris neturėjo nei darbo, nei kur gyventi. Ji kuo puikiausiai suprato, kad jos kūdikiui nėra kito varianto, tik užaugti ją mylinčioje ir ja pasirūpinti išgalinčioje globėjų šeimoje. Šis sprendimas Christine buvo labai sunkus, bet būtent stipri meilė negimusiam vaikeliui lėmė, kad ji turėjo pasirinkti, kas bus geriau jam. Moteris įvaikinimo specialistų dėka jau surado naujus tėvus savo negimusiai dukrai ir visas nėštumas vyko sklandžiai. Ultragarso tyrimai nė karto neparodė jokių bėdų. Tačiau kai mergaitė gimė, viskas pasikeitė aukštyn kojomis.

Mažylei buvo diagnozuotas Treacher Collinso sindromas – genetinis sutrikimas, turėjęs įtakos jos veido kaulų vystymuisi. Mergaitė gimė su deformuotomis akimis, smakru ir skruostikauliais. Mergaitė taip pat turėjo bėdų su kvėpavimo takais.

Reklama

Tada įvyko skaudžiausias dalykas – pamatę mergaitę, būsimieji įtėviai atsisakė toliau tęsti įvaikinimo procedūrą ir dingo iš Christine ir mažosios Abigail gyvenimo. Tačiau Christine, pamačius savo kūdikį net nekilo mintis, kad ji yra mažiau graži nei bet kuris kitas kūdikis gimdymo namuose. Ji suprato, kad niekas kitas jos labiau nemylės nei ji pati.

Reklama

Moteris suprato, kad Abigail į jos gyvenimą atėjo ne veltui, tad jai lemta ja pasirūpinti pačiai. Pati Christine juto, kad tai yra ženklas iš dangaus – jos gyvenime atsirado Abigail tam, kad pakeistų iš pagrindų jos gyvenimą. Mama pasiryžo duoti viską, kas įmanoma, savo dukrai, kurią niekas kitas labiau nemylės, nei ji pati.


Christine norėjo įamžinti savo mažylę fotosesijoje, o jos nuotraukos ir istorija internete staiga pasiekė tūkstančius. Geranorių žmonių dėka buvo suorganizuotas lėšų ir aukų rinkimas, kurio metu buvo surinkta 20 000 dolerių mažylei ir jos mamai pagelbėti.

Reklama

Kaip sako afrikiečių patarlė, geram vaikui užauginti reikia viso kaimo. Šiuo atveju Christine buvo suteikta didelė pagalba, kurios dėka mama ir jos dukra gali saugiai ir gerai pradėti naują gyvenimą dviese.

Reklama