Skip to main content

Mergaitė parduotuvėje išsirinko tamsiaodę lėlę. Kasininkė jos paklausė, kodėl ji nori šitos lėlės, o mažylės atsakymas pribloškė net jos mamą

Diena, kai Brandi Benner nusivedė dukrą į parduotuvę išsirinkti sau dovanos, turėjo praeiti be jokių nutikimų. Jos Mažylė Sophia nusipelnė apdovanojimo dėl to, kad sėkmingai išmoko naudotis puoduku ir atitinkamai mama pažadėjo dukrai naują žaislą pasiekimo proga.

Reklama

Tačiau išėjusi iš parduotuvės mama negalėjo suvaldyti savo emocijų, kurios svyravo nuo pykčio iki susijaudinimo ir džiaugsmo. Mažoji Sophia ne tik parodė, kaip ji greitai užaugo, kai išmoko sėkmingai naudotis naktipuodžiu. Mažylė taip pat pademonstravo įspūdingą ir nuoširdų žmogiškumą tą akimirką, kai kasininkė mažylę išprovokavo nepatogioje situacijoje.

Būtent kai dvimetė pasiekė nubrėžtą tikslą, laimingos mama ir dukra nukeliavo į parduotuvę. Nors mažylė galėjo pasirinkti bet ką iš daugybės žaislų, ji žinojo, kad nori naujos lėlės. Tad kai Sophie pamatė lėlę su daktarės drabužiais, jai neliko jokių abejonių.

Reklama

Mergaitė visiškai nekreipė dėmesio į lėlės odos spalvą, Ji džiūgavo, kad dabar turės tokią draugę, kaip ji pati, nes ji labai mėgsta žaisti su daktarės žaisliukais ir vieną dieną svajoja tapti gydytoja. Kai mama ir dukra priartėjo prie kasos, iš kasos darbuotojos jos išgirdo keistą klausimą.

Reklama

Ar einate pas ką nors į gimtadienį?” – paklausė moteris. Išgirdusi neigiamą atsakymą ji vėl paklausė, ar ši lėlė yra skirta mažosios draugei. Mergaitė nesuprato, kodėl jos to klausiama, todėl moteris pratęsė.

“Ar tu esi tikra, kad nori būtent šitos lėlės? Ji nepanaši į tave, o mes turime daugybę lėlių, atrodančių kaip tu” – paklausė moteris.

Mažylės mamos viduje jau pradėjo virti pyktis dėl tokio moters požiūrio, tačiau jai neprireikė nieko pasakyti, nes už ją viską pasakė jos dukrelė.

“Taip, ji panaši į mane! Aš esu daktarė, o ji taip pat. Ji yra graži mergaitė, taip pat ir aš esu graži mergaitė. Matot jos gražius plaukus? O jos stetoskopą?” – atsakė drąsi mergaitė. Laimei, moteris suprato savo klausimų netaktiškumą ir nebetęsė savo klausimų.

Reklama

Grįžusi namo mergaitė džiaugėsi savo nauja kompanione, o mama suprato vieną svarbią gyvenimo pamoką. Niekas negimsta su įgimtu požiūriu į skirtingas rases, tautybes ar išvaizdos skirtumus. Ši maža mergaitė parodė, kad odos spalva skiria žmogų nuo kito tik tiek, kiek skiria kitokia plaukų ar akių spalva. Niekas neskirstome žmonių dėl jų plaukų spalvos ar ilgio, tad ji parodo, kad žmonių skirstymas pagal odos spalvą irgi nėra tinkamas.

Reklama