Skip to main content

Mergaitė visada pasisveikindavo su policijos pareigūnu, tačiau vieną dieną ji nepasirodė. Vyras įtarė, kad kažkas ne taip

Klynn Scales savo vaikystę prisimena labai miglotai, nes jai teko užaugti namuose, kuriuose buvo piktnaudžiaujama alkoholiu ir narkotikais. Mergaitė augo kartu su dviem broliais ir narkomanais tėvais, kurie savo vaikais nesirūpino.

Reklama

Klynn prisimena, kad jai tekdavo vogti iš vietinės parduotuvės tam, kad pavalgyti. Tačiau vienas šviesus prisiminimas iš jos vaikystės dabar jau suaugusiai merginai išliko atmintyje. Būdama 9-erių ji susipažino su policijos pareigūnu, kuris pažadėjo kasdien pravažiuoti šalia.

Bėda buvo tai, kad mergaitės tėvai praktiškai niekada nebuvo pagauti darant nusikalstamą veiką, o vaikų teisių apsaugos tarnybos nesugebėjo dirbti savo darbo tinkamai ir užtikrinti, kad vaikai augtų saugesnėje aplinkoje.

Reklama

Pareigūnas buvo vienintelis žmogus, kuriuo Klynn galėjo pasitikėti. Jie susitarė, kad mergaitė kasdien jam pamojuos per langą taip parodydama, kad jai viskas gerai. Tačiau vieną dieną nepamatęs mergaitės lange pareigūnas nusprendė patikrinti namus.

Reklama

Jis rado Klynn susmukusią namuose ir nuvežė ją į ligoninę, kur ji buvo gydoma nuo sunkaus nusilpimo. Tada Klynn gyvenimas pasikeitė. Ji apsigyveno pas globėjus ir sulaukusi pilnametystės persikraustė gyventi į kitą valstiją. Nuo to karto ji daugiau nematė savo didvyrio, kuris išgelbėjo jai gyvybę.

Tačiau po 20 metų ji nusprendė pasinaudoti visais įmanomais informacijos paieškos būdais ir susirasti pareigūną iš vaikystės, kurio vardo ji net nežinojo. Netrukus Klynn turėjo vardą ir pavardę, pagal kuriuos ji susisiekė su draugu iš vaikystės.

Reklama

Dabar jau seržantas Jeff Colvin pats prisipažino, kad visą šį laiką jam buvo įdomu, kaip susiklostė mergaitės likimas. Klynn norėjo susitikti su ją išgelbėjusiu pareigūnu todėl, kad ji turėjo staigmeną jo garbei.

Reklama

Ji jautėsi labai dėkinga ją išgelbėjusiam policininkui, todėl pati nusprendė tapti policijos pareigūne. Ji norėjo, kad Jeff dalyvautų jos išleistuvių iš akademijos ceremonijoje ir būtent jis įteiktų jai užtarnautą policijos ženklelį.

Tai buvo jautri akimirka abiems, nes seržantas įsitikino, kad tarnybos metu jis sugebėjo padėti mergaitei pakreipti jos gyvenimo kryptį geresne linkme.

Reklama