Skip to main content

Mergina kvietė pagalbą savo broliui, tačiau surinko ne tą numerį. Ji nustebo, kai visiški nepažįstamieji nepadėjo ragelio ir tęsė pokalbį

Viena kavinė Nebraskos valstijoje JAV jau nuo seno garsėjo ypatingai greitu pristatymu. Tačiau vieną dieną skambutis į jų restoraną buvo kiek kitoks. Lisa Nagengast atvyko iš Floridos valstijos į Nebraską pagelbėti broliui, kuriam buvo atlikta sunki nugaros operacija.

Reklama

48-erių karo veteranas Greg Holeman po operacijos jautėsi sunkiai, bet stabiliai. Be sesers juo rūpinosi ir socialinė darbuotoja, kuri visada buvo pasiekiama ekstra atvejais. Lisa buvo vienintelė Greg giminaitė, kuri galėjo skirti broliui porą dienų, tačiau netrukus jai buvo metas sugrįžti į savo valstiją.

Prieš išvykstant sesuo įsitikino, kad broliui viskas gerai, tačiau po ilgos kelionės namo į Floridą ji netikėtai gavo balso žinutę nuo brolio. Jo būklė staiga pablogėjo ir jis nebejautė savo kojos, nes jo operacijos žaizdoje tikriausiai prasidėjo uždegimas.

Reklama

Į paniką puolusi mergina nežinojo, ar veteranus palaikanti organizacija sumokės už broliui iškviestą greitąją, kurios iškvietimas JAV yra labai brangus. Jos brolis buvo sunkioje finansinėje padėtyje, tad jei ant jo pečių nuguls dar ir medicininės sąskaitos, jam bus sunkiau pasveikti.

Reklama

Ji nutarė paskambinti su broliu dirbančiai socialinei darbuotojai, tačiau rinkdama numerį ji padarė klaidą. Kitame laido gale atsiliepė mergina, tad Lisa pagalvojo, kad paskambino teisingai. Ji greitai pasistengė paaiškinti, kad jos brolį reikia kuo skubiau nuvežti į ligoninę ir ar ji negalėtų tuo pasirūpinti.

Mergina perdavė ragelį savo vadybininkui, kuris tęsė pokalbį. Lisa ilgai nesuprato, kad kalbasi ne su soc. darbuotoja, o su restoranu, tačiau ji nustebo, kad į jos pagalbos šauksmą ruošiasi atsiliepti restorano vairuotojas.

Reklama

Jie netrukus gavo iš jos visą reikalingą informaciją su adresu ir paprašė Lisa perspėti brolį, kad jo jau išvažiavo paimti užsakymų išvežiotojas. Lisa buvo tiesiog šokiruota, nes įprastai ji būtų išgirdusi “atleiskite, jūs ne ten pataikėte, skambinkite kitur”.

Reklama

Lisa bandė atsiprašyti dėl to, kad klaidingai paskambino ne ten kur reikia, tačiau vadybininkas Jason Voss ją ramino sakydami, kad jie su malonumu padės jos broliui. Greg buvo saugiai ir greitai nugabentas į ligoninę, kur jam buvo suteikta pagalba. Po poros dienų jis jautėsi žymiai geriau, o jo gyvybei pavojus praėjo.

Lisa ir Greg negalėjo išreikšti tinkamais žodžiais savo dėkingumo, kurį jie jaučia šiems nepažįstamiesiems. Lisa savo Facebook paskyroje pasidalino istorija ir nuoširdžiu ačiū restorano darbuotojams, o jos pasakojimas sužavėjo tūkstančius žmonių. Daug komentatorių negailėjo pagyrų jaunuoliams, kurie nedvejodami sutiko padėti žmogui bėdoje. Jų restoranui tai taip pat išėjo į naudą, nes šia istorija sužavėti žmonės tapo reguliariais šio verslo klientais.

 

Reklama