Skip to main content

Mergina pavaišino benamį kava ir pyragėliu. Išeinant iš kavinės jis davė jai raštelį, po kurio mergina negalėjo sulaikyti ašarų

Mes niekada nežinome, kaip mūsų elgesys gali atsiliepti kitiems. Mes lengvai galime keliais žodžiais sugriauti kam nors gyvenimą, tačiau taip pat keli sakiniai gali išgelbėti kam nors gyvybę. Casey Fischer tikrai neplanavo daryti jokių žygdarbių eilinę dieną, kai ėjo išgerti kavos pertraukos metu tarp paskaitų.

Reklama

Ji keletą kartų matė benamį, dainuojantį už išmaldą tos pačios gatvės kampe, tad jį greitai atpažino, kai jis įėjo nusipirkti kavos. Mergina matė, kad vaikinas vos “sukrapštė” vieną dolerį, tad pasisiūlė sumokėti už jo kavą ir pyragaitį.

Vaikinas buvo nustebęs ir net šiek tiek šiurkštus – jis nenorėjo priimti pasiūlymo, tačiau vis tiek sutiko. Tada Casey pasiūlė jam prisėsti prie jos staliuko. Ji susipažino su Chris, kuris buvo nustebęs dėl to, kokia maloni jam buvo ši mergina. Dažniausiai juo žmonės šlykštisi ir vengia.

Reklama

Vaikinas papasakojo, kad benamiu jis tapo dėl priklausomybės narkotikams – būtent dėl to jis savęs nepaprastai nekentė. Pokalbio metu jis užsiminė, kad vis dar svajoja tapti žmogumi, kuriuo jo velionė mama didžiuotųsi. Jų pokalbis truko net valandą, kai Casey pamatė, kad pradėjo vėluoti į paskaitą.

Reklama

Prieš merginai išeinant Chris ją sustabdė minutei ir parašė kai ką ant popieriaus, kurį suglamžęs įdėjo jai į delną. Mergina visiškai nieko nesitikėjo iš benamio, ji tiesiog džiaugėsi galėjusi kažkam praskaidrinti dieną. Tačiau jos laukė didelis netikėtumas.

Kai mergina perskaitė, ką jai parašė Chris, ji suprato, kad padarė žymiai daugiau, nei tik pavaišino kava.
“Šiandien aš norėjau nusižudyti. Tačiau tavo dėka aš to daryti nenoriu. Ačiū tau, tu esi nuostabus žmogus”
Štai taip mergina įsitikino, koks sudėtingas ir yra šis gyvenimas, kuriame paprasčiausias gerumo gestas gali pakeisti kieno nors gyvenimą.

Reklama