Skip to main content

Modelis prarado saiką besididindama skruostus ir nebe gali sustoti. Ji pasidalino nuotraukomis kaip atrodė anksčiau

Ši moteris iš Ukrainos teigia turinti didžiausius skruostus pasaulyje ir yra pasidariusi jau nesuskaičiuojamą kiekį injekcijų. 30-metė Anastasija Pokreshchuk iš Kijevo pirmuosius lūpų užpildus gavo būdama 26-erių ir nuo to laiko nenustojo leistis jų į savo veidą. Šiandien ji išleido maždaug 2 tūkst. dolerių įvairiausiems veido užpildams ir net neplanuoja sustoti tai daryti.

Reklama

Apsėsta injekcijų Anastasija pasakė: „Galite manyti, kad jie jau yra per dideli, tačiau, aš vis dar manau, kad jie yra šiek tiek per maži, todėl noriu juos dar pasididinti.”. Iš tiesų, padidinti skruostai tai tik dalis veido procedūrų, kurias pamėgo moteris. Taip pat ji pasididino ir lūpas, be to turėjo ir žandikaulio ir smakro korekcijas.

Neįprastos veido formos merginai padėjo pritraukti tūkstančius gerbėjų „Instagrame”. Šiandien ji gali pasigirti 232 tūkst. stebėtojų armija šioje platformoje, kuriuos dažnai džiugina savo asmenukėmis ir vaizdo įrašais. Tiesa, moteris sulaukia ir neigiamų, bei tikrai šlykščių komentarų ir asmeninių žinučių. Tačiau, Anastasija sako jau „užsigrūdinusi” nuo tokio brukalo ir išmokusi ignoruoti visą negatyvą.

Reklama

Moteris pasakoja, jog ryžosi tokiems pokyčiams vien dėl to, nes anksčiau buvo niekuo neišskirtinė ir jautėsi kaip pilka pelytė, netraukianti vaikinų dėmesio. Be to, veide niekada nepatiko didelė nosis. Pasididinus lūpas ir skruostus, nosis savaime atrodo geriau.

Reklama

Šiandien mergina ir pati mokosi kosmetologijos, o dėl tokių drastiškų savo pokyčių nebijo, nes visuomet konsultuojasi su geriausiais šios srities specialistais.

Kaip anksčiau atrodė Anastasija:

Reklama
Prieš ir po injekcijų
Prieš ir po injekcijų
Reklama