Skip to main content

Moterį labai grubiai įžeidė nepažįstamasis internete, tačiau ji sugalvojo genialų būdą kaip jam atsilyginti

Sąvoka “laido riteris” šioje istorijoje yra idealus apibūdinimas vyrui, kuris tikrai nesitikėjo, kad jo išsišokimai internete jam kaip nors atsilieps. “Laido riteriais” vadinami tie, kurie apsidengę anonimiškumu internete leidžia sau elgtis kaip nori, nepaisant visuomenės normų.

Reklama

Šį kartą vyriškis nusprendė nepagailėti pastangų ir fantazijos ir sukurti keiksmažodžių ir įžeidimų pilną žinutę to nenusipelniusiai moteriai. Jis nesidangstė po slapyvardžiais ir išsiuntė neapykantos pilną žinutę nepažįstamai moteriai Facebook tinkle.

Žinutės gavėja buvo Kallie Plagge, kurios darbas yra išbandyti ir profesionaliai įvertinti kompiuterinius žaidimus. Tuo metu moteris parašė įvertinimą vienam žaidimui, kurio gerbėjai nesutiko su jos nuomone ir nusprendė savąją išreikšti asmenine žinute jai.

Reklama

Tačiau pranešime buvo tik krūva keiksmažodžių ir įžeidimų Kallie adresu, kuriuos jai skaityti nebuvo malonu. Moteris pripažino, kad dirbant tokį darbą nepatenkintų vyrų ir vaikinų žinučių gauna pastoviai. Šį kartą Kallie nusprendė atsilyginti grubiam vaikinui genialiu būdu. Suradusi vaikino Facebook draugų sąraše jo mamą, ji nusiuntė jai jos sūnaus žinutę.

Reklama

Kartu su sūnaus žinutės nuotrauka mergina parašė: “Laba diena. Jūs tikrai nežinote, kas aš esu, tačiau jūsų sūnus mane žino. Aš pagalvojau, kad jums bus įdomu pamatyti, ką jis rašo nepažįstamoms moterims internete tada, kai jo nuomonė nesutampa su jų. Jis man parašė štai ką po to, kai aš įvertinau kompiuterinį žaidimą.”

Kallie nuostabai, ji kitą rytą gavo moters atsakymą su atsiprašymu, kuriame ji atskleidė didžiausią šios istorijos detalę – vyrui, kuris taip niekingai kalba su moterimis internete, yra 37-eri! Kallie tikrai nesitikėjo, kad tokio amžiaus vyras gali būti toks nesubrendęs. Jai buvo liūdna, jis jaučia būtinybę pačiais žiauriausiais žodžiais įžeidinėti nepažįstamas moteris.

Reklama

Vyro mama pažadėjo viskuo pasirūpinti, o tai reiškė, kad “laido riteris” turėjo labai gėdingą pokalbį su mama. Blogiausia, kad jų pokalbis turėjo įvykti būtent per motinos dieną. Galima tik įsivaizduoti, koks gėdos jausmas turėjo jį užplūsti, būnant 37-erių ir gaunant pylos nuo mamos. Tikėtina, kad jis išmoks savo pamoką ir kitą kartą palaikys liežuvį už dantų!

Reklama