Skip to main content

Moterį smerkė dėl vedybų su neįgaliu vyru, tačiau jų stipri meilė nepaisė jokių apkalbų

28 metų Shane’as Burcawas iš Pensilvanijos gimė su negalia, tačiau tai nesutrukdė vaikinui mėgautis pilnaverčiu gyvenimu. Didžiausias nuopelnas tenka jo mielai gyvenimo draugei, 24 metų Hannah Aylward. Jų santykiai yra gražus pavyzdys, jog pasaulyje yra porų, kurios išsirenka vienas kitą ne pagal išvaizdą, bet pagal širdį. Tačiau, tokie žmonės visuomet tampa apkalbų taikiniu. Ne išimtis buvo ir ši pora.

Reklama

Shane Burcaw

Shane’as gimė su stuburo raumenų atrofija – nervų ir raumenų liga, dėl kurios raumenys ilgainiui blogėja. Jis nuo dvejų metų sėdėjo elektriniame invalido vežimėlyje ir vos gali judinti kojas ir rankas.

Shane’as Burcawas yra trijų apdovanojimų pelniusių knygų apie gyvenimą su negalia autorius, taip pat viešas pranešėjas.

Kaip susipažino pora

Pora susipažino dokumentinio filmo apie Shane’ą dėka. Pažiūrėjusi dokumentinį filmą, kurį „The Office“ žvaigždė Rainnas Wilsonas sukūrė apie Shane’o gyvenimą, Hannah parašė istorijos herojui, pagirdama jo humoro jausmą, bei pasakydama, jog vaikinas labai mielas. Bendravimas prasidėjo laiškais, vėliau „FaceTime“ skambučiais, žinutėmis ir galiausiai pora labai prisirišo vienas prie kito ir įsimylėjo.

Video blogas „Youtube“ kanale

Reklama

Kartu pora pradėjo savo „YouTube“ kanalą „Squirmy and Grubs“, kad šviestų žmones apie tarpusavio santykius. Čia jie sulaukė nemažo pasisekimo. Jame įsimylėjėliai dalinasi istorijomis apie savo gyvenimo kasdienybę ir bendrą rutiną.

Šiandien kanalas turi daugiau, nei 734 tūkst. prenumeratorių, o populiariausias jų video peržiūrėtas daugiau, nei 3,7 mln. kartų.

Vestuvės

Reklama

Shane ir Hannah susituokė labai kukliai, savo kieme su keliais šeimos nariais. Mergina vilkėjo suknele, kuria jos mama puošėsi savo vestuvių dieną, Shane buvo aprengtas kostiumu.

Hannah vilkėjo ta pačia suknele, kuria mama vilkėjo per savo vestuves
Hannah vilkėjo ta pačia suknele, kuria mama vilkėjo per savo vestuves

Kadangi buvo karantinas, jaunavedžiai kelioms nuotraukoms pozavo ir su veido kaukėmis. Jie teigė, kad kitąmet nusimato didelė šeimos šventė, bet labai nekantravo oficialiai susituokti, todėl susikūrė privačią ceremoniją.

Reklama

Jie tęsė ceremoniją su maistu sau artimoje aplinkoje ir muzika iš „Spotify“ grojaraščio.

Apkalbos

Pora pasakoja, jog pačioje pradžioje teko „pasigrūdinti” nuo daugybės apkalbų ir neigiamų komentarų.

Reklama

„Ar jis turtingas?“ – sakė vienas komentatorius, o kitas uždėjo dolerio ženklą. „Ar ji turi ir kitą partnerį, su kuriuo užsiiminėja seksu?“ – pasitaikė ir tokių įžūlių. Kiti jų santykius laikė tiesiog pokštu, sakė, kad nuotrauka – fotošopas, kad mergina su vaikinu dėl populiarumo ir panašiai. Apkalbos tikrai buvo nemalonios ir šiek tiek kartino poros gyvenimą, tačiau stiprus ryšys padėjo viską įveikti.

Pati Hannah sakė: „Galvojimas apie šių žmonių mintis ir bjaurius komentarus yra tik laiko švaistymas, o laikui bėgant tapo daug lengviau nekreipti dėmesio į tokius komentarus“.

„Pirmais metais skaityti tokius žodžius buvo skaudu. Kurį laiką galvojau, kad ir susituokus su Shane’u, visi žmonės, abejojantys mūsų santykiais, nesupras kad tai tikra.” – pasakojo mergina.

„Dabar, žinoma, nebesu naivi ir esu daug stipresnė. Nors tai užtruko, aš sugebu visiškai ignoruoti tokius žmones. Mes ir Shane’as ir toliau dalijamės savo istorija tikėdamiesi parodyti kuo daugiau žmonių, kad neįgalieji yra pilnaverčiai partneriai. Ir vis daugiau atsiranda tokių, kurie mus pozityviai skatina judėti pirmyn. Mes esame labai dėkingi visiems žmonėms, kurie teigiamai vertina mūsų istoriją” – sakė ji.

Įžūlus kišimasis į poros intymų gyvenimą

Pora sulaukė nemažai bjaurių komentarų dėl jų intymumo. Pasitaikė įžūlių komentatorių, kalbančių apie jų privačius lovos reikalus. Viename video įsimylėjėliai atviravo, norėdami sustabdyti tokių komentarų tęsimąsi, bei paneigė faktą, jog neįgalieji negali būti fiziškai artimi savo partneriams.

„Daugelis žmonių mano, kad nėra santykiavimo“, – apie fizinę santykių pusę kalbėjo Hannah. – „Tačiau, tai tikrai neteisingas stereotipas visiems neįgaliems žmonėms, manant, kad neįgalieji nėra seksualiai aktyvūs“.

Pora anksčiau kalbėjo ir apie savo norą turėti vaikų kartu, o Shane’as sename savo tinklaraščio įraše paaiškino, kad jis „puikiai sugeba turėti lytinių santykių“.

 

Reklama