Skip to main content

Moteris besidarbuojant darže pametė savo sužadėtuvių žiedą. Ji niekam neišdavė savo paslapties, tačiau praėjus 13 metų moteris gavo skambutį su labai kuriozine istorija

Mary Grams vieną lemtingą 2004-ųjų dieną išmoko vieną paprastą, bet svarbią pamoką – negalima dirbti darže pasipuošus savo brangenybėmis. Moteris prieš išeinant į daržą ant savo piršto turėjo vieną jai brangiausių papuošalų – 1951-aisiais gautą sužadėtuvių žiedą.

Reklama

Supanikavusi moteris net keletą savaičių ieškojo brangaus žiedo, tuo pat metu niekam nepapasakojusi, kas nutiko. Galiausiai ji užsiminė apie žiedą savo sūnui, tačiau ir jo padedama moteris savo brangenybės taip ir nesurado. Ji nusprendė slapta nusipirkti pigų ir panašų žiedą ir tikėjosi, kad jos vyras nepastebės to, kas nutiko.

Tik Mary gyveno ilgus metus su kartėliu širdyje dėl to, kad prarado vieną svarbiausių jos santuokos relikvijų. Praėjus dešimtmečiui, Mary su vyru išsikraustė iš fermos gyventi į miestą, o jų giminės name apsigyveno Mary sūnus Brian su marčia vardu Colleen. Netrukus po ilgos ligos Mary vyras Norman mirė, o tai įvyko iš karto po jų 60-ųjų vestuvių metinių.

Reklama

Moteris sunkiai išgyveno vyro netektį, tačiau jai paguodos suteikdavo jų gražaus gyvenimo prisiminimai ir vyro pamėgti daiktai. Mary ne kartą prisimindavo ir apie pamestą sužadėtuvių žiedą, kurio netektis buvo skaudi iki tol. Vieną vasaros dieną senolė gavo labai netikėtą sūnaus skambutį.

Reklama

Tuo metu ji nesuprato, kodėl jos sūnus su marčia kitame laido gale kikena. Tačiau jie turėjo neįtikėtiną istoriją, kuri tiesiog pribloškė nieko nenutuokiančią mamą. Colleen, kaip ir keletas kartų iki jos, ir toliau augino daržoves žemės lopinėlyje, kur Mary pametė savo žiedą.

Vieną dieną moteris iš žemės ištraukė keletą morkų pietums ir pastebėjo vieną labai neįprastai deformuotą daržovę. Atidžiau įsižiūrėjus Colleen pamatė auksinį žiedą su deimantu, įaugusi ant morkos kaip ant stipriai per didelio piršto. Kadangi ferma priklausė šiai šeimai šimtmečius, ji žinojo, kad vienintelės moterys, dirbusios šiame darželyje, buvo arba Mary arba vyro močiutė.

Reklama

Mary neteko žado sužinojusi, kad ant marčios užaugintos morkos buvo užsimovęs jos ilgai ieškotas žiedas. Moteris nesitikėjo jo kada nors daugiau pamatyti, tačiau likimas nusprendė su ja pažaisti pačiu keisčiausiu būdu.

Reklama

Niekada tokio dalyko nematę žmonės labai nustebo dėl tokio unikalaus atradimo, o jų istorija susidomėjo dešimtys žinių kanalų. Svarbiausia buvo tai, kad Mary atgavo kone vieną brangiausių jai atsiminimų apie jos vyrą. Mary su malonumu ir toliau mūvės žiedą, nes net ir po tiek daug metų, jis jai kuo puikiausiai tinka. 

Tad kitą kartą pametę žiedą darže pasėkite ten morkas. Gali būti, kad jums pasiseks taip, kaip Mary! Be abejonės, greičiau būtų išsinuomuoti metalo detektorių.

 

Reklama