Skip to main content

Moteris, dirbusi mokytoja, pralaimėjo kovą su vėžiu. Visus nustebino velionės išreikštas paskutinis nors, kurį galėjo išpildyti visi, atėję į laidotuves

Tammy Waddell labai mylėjo vaikus, tad nenuostabu, kad moteris pasirinko pedagogo profesiją. Tai buvo išskirtinai švelnios asmenybės mokytoja, kurią mylėjo ne tik mokiniai, bet ir visi jos bendradarbiai bei artimieji.

Reklama

Kai Tammy buvo diagnozuotas vėžys, ji iš visų jėgų stengėsi kovoti dėl “savo vaikų”, kuriais ji vadino savo mokinius. 58-erių moteris įveikė žarnyno vėžį, tačiau netrukus jai buvo diagnozuotas kur kas agresyvesnis skrandžio vėžys. Liga buvo stipresnė ir netrukus moteris skaičiavo paskutines dienas.

Ji susitaikė su tuo, kas atsitiko ir norėjo iš šio pasaulio iškeliauti taikoje ir ramybėje. Tačiau net ir tokiu sudėtingu metu ji neprarado savo mokytojiško rūpesčio ir apytiksliai dvi savaites prieš savo mirtį moteris išsakė savo paskutinį norą. Savo sūnui ji liepė tą patį atspausdinti jos laidotuvių pranešime, kuriame buvo tai, kas sukėlė šypseną ir išspaudė ašarą ne vienam perskaičiusiam.

Reklama

Tammy nenorėjo, kad artimieji ir draugai į jos laidotuves neštų gėles. Vietoje jų ji paprašė atnešti vaikiškas kuprines ir mokyklines priemones, kurių trūksta vargingai gyvenantiems vaikams. Nemažai kas su šypsena sakė, kad jos prašymas yra absoliučiai atskleidžia tipinį šios moters charakterį.

Reklama

Nepaisant to, kokioje situacijoje ji buvo pati, rūpestinga pedagogė pirmiausia galvojo apie kitus. Tą liūdesio persmelktą Tammy laidotuvių dieną daugybė žmonių išsirikiavo su spalvotomis ir pilnomis kuprinėmis ir suformavo įspūdingą procesiją. Tądien geri žmonės suaukojo net 130 kuprinių, pilnų šimtais įvairiausių mokyklos priemonių.

Net po mirties, ši moteris moko mus ir toliau, kaip būti geresniais žmonėmis” – sakė jos artimieji ir bendradarbiai. Netrukus nuotrauka iš mokytojos laidotuvių apskriejo visą internetą ir sušildė tūkstančius širdžių.

Reklama

Ta pačia iniciatyva ir Tammy atminimui įvairias labdaros organizacijas užplūdo taip reikiamos priemonės mokyklai, kuriomis pasinaudos šimtai prastose situacijose esančių šeimų. 

Reklama