Skip to main content

Moteris iš smalsumo priėjo prie purvino benamio, kuris kažką pastoviai rašė. Vyras nė nenumanė, kaip drastiškai pasikeis jo gyvenimas jos dėka

Gyvenimas yra nenuspėjamas, mes niekada nežinome kas mūsų laukia už kampo. Vieną dieną mes gyvename saugiai ir patogiai, kitą – galime atsidurti gatvėje. Nepaprastai daug benamių gali papasakoti, kokie staigūs gyvenimo posūkiai gali žmogų palikti basą. Raimundo Arrudo Sobrinho tokį gyvenimą gyvena jau pastaruosius 35 metus.

Reklama

Kai praeito amžiaus septintajame dešimtmetyje Brazilijoje vyko kariniai neramumai, Raimundo tapo benamiu ir nuo to laiko jis niekaip negalėjo atsistoti ant kojų.

Su laiku atrodydamas vis purvinesnis ir apsileidęs, jis atbaidydavo nuo bet kokio žmogiško kontakto kone visus praeivius gatvėje. Tai, kad Raimundo kasdien rašo poeziją, nebuvo lemta niekam pamatyti.

Reklama
Reklama

Iki kol vieną dieną vietinė moteris vardu Shalla vedina smalsumo priėjo prie jo ir pakalbino. Ji kartas nuo karto praeidama matydavo, kad jis visą laiką kažką rašo, todėl jai įdomu buvo kas tai. Ji nepaprastai nustebo, kai perskaitė vieną iš Raimundo eilėraščių.

Reklama

Ji negalėjo patikėti, koks talentingas yra šis žmogus, kurį kasdien visi apeina. Ji nusprendė kažką dėl jo padaryti, tad grįžusi namo ji savo facebook paskyroje pasidalino Raimundo istorija ir jo poezija. Jos sukurtas puslapis, skirtas Raimundo, greit surinko 100 000 jo gerbėjų. Tada įvyko dar vienas stebuklas – Raimundo nuotraukas pamatė jo seniai prarastas brolis, kuris jį atpažino nepaisant jo purvinos benamio išvaizdos.

Reklama

Netrukus sekė labai jautrus brolių susitikimas ir visiškai naujas gyvenimas Raimundo. Visi metai, praleisti gatvėje,liko vyrui praeityje. Ši istorija palietė daugelio širdis Brazilijoje, todėl pagal ją buvo nufilmuota dokumentinis filmas “The Conditioned.” (2014).

Reklama