Skip to main content

Moteris liko šokiruota kai labdaros parduotuvėje rado pažįstamą daiktą, kurio nematė net 40 metų

Atsitiktinumai įvyksta kasdien ir kiekvienam. Kartais atrodo, kad įvairūs įvykiai net nėra atsitiktinumas, o iš anksto aukštesnių galių sudėliota lemtis. Tačiau tai, kas nutiko šios istorijos herojams, yra tiesiog nepaaiškinamas ir beveik neįmanomas sutapimas.

Reklama

Julie ir Michael Lisi savo šeimyninį gyvenimą pradėjo Ohajaus valstijoje, tačiau senatvę dabar leidžia saulėtoje Floridoje. Pora mėgo laisvalaikiu užsukti į įvairias sendaikčių bei labdaros parduotuves, tačiau net ir tą lemtingą dieną jie tikrai nesitikėjo rasti ką nors vertingo.

Julie parduotuvėje buvo praleidusi jau pusvalandį ir jau ruošėsi išeiti, kai jos akis užkliuvo už senos beisbolo pirštinės. Paėmusi ją į rankas moteris negalėjo patikėti savo akimis. Praėjus 40-čiai metų, beveik už 1000 mylių nuo jų senų namų, ji rado savo sūnaus vaikystėje pamestą beisbolo pirštinę, kuri net turėjo užrašytą jo vardą pavardę.

Reklama

Tai buvo neįtikėtinas atsitiktinumas, kuris nustebino ne tik Julie bei jos vyrą, bet ir patį sūnų, kuriam jie nedelsiant paskambino. 50-metis Christopher negalėjo suvokti, kokiu būdu jo vaikystės dalis atsidūrė kitame šalies gale.

Reklama

Vaikystėje jis buvo labai aistringas beisbolo žaidėjas ir net buvo įvardintas geriausiu savo lygos žaidėju. Jo tėvai prisimena, kad Christopher mėgo žaisti su kamuoliuku dar tada, kai jis nemokėjo laikyti lazdos.

Ta pirštinė buvo taip pat lemtinga rungtynėse, kuriose įtemptų paskutinių minučių metu berniukas pelnė pergalingus taškus savo komandai. Tačiau būtent po rungtynių, tikriausiai išsiblaškius dėl pergalės euforijos, berniukas tą pirštinę pametė.

Reklama

Jis buvo labai susikrimtęs, nes pirštinė buvo kaip puikus lemtingų rungtynių atsiminimas. Praėjus 4 dešimtmečiams jo tėvai visiško atsitiktinumo dėka sugebėjo grąžinti dabar suaugusiam vyrui jo vaikystės dalį.

Reklama

Pirštinė porai parduotuvėje kainavo 1.49 dolerio, tačiau jos vertė šeimai buvo neįkainojama. Iki šios dienos niekas nežino ir net negali įsivaizduoti, kaip ta pirštinė atsidurė ten, kur ją rado Julie. Svarbiausia buvo tai, kad kaip griaustinis iš giedro dangaus šeimai sugrįžo vienas maloniausių jų prisiminimų.

 

Reklama