Skip to main content

Moteris negalėjo ateiti į darbą dėl sūnaus kritinės būklės, todėl viršininkas ją grasino atleisti. Kai istorija pasiekė internetą, visa situacija apsivertė aukštyn kojom

Visiems yra žinoma, kad tėvų pareiga yra pasirūpinti savo vaikais, ypač kai jie serga. Įprastai niekam nekiltų net klausimų dėl to, kad kai vaikas yra ypač sunkios būklės, tėvai privalo būti šalia.

Reklama

Tačiau viena mama susidūrė su protu nesuvokiamu abejingumu, kai pranešė savo viršininkui, kad negali atvykti į darbą degalinėje, nes jos sūnus yra prijungtas prie gyvybę palaikančių aparatų ligoninėje. Crystal Reynolds Fisher tikrai negalvojo apie nieko kito tik sūnaus gyvybę, kai jis netikėtai susirgo ir buvo hospitalizuotas.

18-mečiui buvo įtarta sepsio infekcija, kuri sukėlė didelį pavojų vaikino gyvybei. Natūralu, kad Crystal norėjo būti visą laiką šalia sūnaus ligoninėje, tad likus 48 valandoms iki jos pamainos darbe ji parašė savo viršininkui, kad negalės atvykti į darbą.

Reklama

Ji buvo šokiruota, kad jos bosas jos pranešimą dėl neatvykimo pradejo interpretuoti kaip jos savanorišką išėjimą iš darbo. Moteris bandė patikslinti, kad jos sūnus yra ypač sunkios būklės, tad ji negali normaliai funkcionuoti ir ateiti į darbą lyg niekur nieko, kai jos sūnus gali bet kurią akimirką mirti.

Reklama

Sulaukusi tik dar daugiau abejingumo iš viršininko moteris supyko. Ji tiesiai šviesiai pareiškė, kad ji iš darbo neišeina. Įprastai susidarius tokiai situacijai jai turėtų būti atleistina pravaikšta ateinančioms dienoms, kol sūnaus būklė nepagerėtų.

Labiausiai šokiruojantys viršininko žodžiai buvo apie tai, kad Crystal per daug dramatizuoja ir bet kas jos vietoje sugebėtų normaliai funkcionuoti ir dirbti.  Galima tik įsivaizduoti, kaip Crystal turėjo jaustis privalėdama tvarkytis su papildoma problema, kurią kėlė jos viršininkas.

Reklama

Tačiau šiandien daug situacijų yra puikai yra išsprendžiamų, kai jos iškyla į viešumą. Crystal pasidalino savo susirašinėjimu su viršininku internete, kur sulaukė daug palaikymo dėl savo pozicijos.  Internautai pasmerkė įmonėje dirbančio vadybininko nežmogišką požiūrį į tokią elementarią situaciją. Šimtai žmonių kreipėsi tiesiogiai į įmonės aukščiausią valdžią su prašymu pasiaiškinti. 

Reklama

Jos situacija sulaukė šimtų tūkstančių žmonių dėmesio ir palaikymo. Labai greitai įmonė viešai pareiškė apgailestaujanti dėl tokio degalinės vadovo elgesio ir išsamiau ištyrus situaciją jį atleido. Laimei, vaikinas pilnai pasveiko, o moteris neprarado savo darbo, kuris jai buvo labai svarbus kaip našlei, vienai auginančiai vaikus. 

 

Reklama