Skip to main content

Moteris nufilmavo, kaip jos 6 mėnesių dukra krenta veidu į baseiną. Tokio mamos elgesio nesuprato tūkstančiai, tačiau ji turėjo svarbią priežastį

Keri Morrison tikrai sukėlė tikrą audrą tada, kai ji nusprendė pasidalinti savo 6 mėnesių amžiaus dukros video. Ir tai nebuvo kažkas gražaus ir mielo – daugelis žiūrovų negalėjo suvaldyti kylančių neigiamų emocijų. Mama nufilmavo savo mažylę Josie prie baseino, kuriame įvyko būtent tai, kas taip sukrėtė daug žmonių.

Reklama

Mažylė akivaizdžiai buvo viliojama pagriebti spalvotą basutę, tačiau kai ji jos nepasiekė, ji įkrito tiesiai veidu į vandenį. Tačiau visa tai buvo treniruotės dalis, kurios metu maža mergaitė buvo mokoma plūduriuoti įkritus į vandenį. Nors šis vaizdas ir nebuvo pats maloniausias, tačiau mama yra įsitikinusi, kad jos mažylė nuo pat mažiausio amžiaus privalo mokėti išgyventi situacijoje, kai ji įkris netyčia į vandenį.

JAV ir visame pasaulyje žmonės, kurie gyvena namuose su baseinais kieme, visada privalo pasitelkti visas įmanomas priemones mažylių apsaugai. Net 4000 mažamečių vaikų mirčių JAV kasmet yra susiję su paskendimais savo pačių kiemuose. Kai kurie žmonės peikė Keri sakydami, kad apsauginių tvorelių ir pan. naudojimas užtektinai apsaugo vaikus.

Reklama

Galiausiai tėvai visada turi būti atidūs ir stebėti savo mažylius.

Keri suprato, kodėl kai kurie jautresnių nervų žmonės negali žiūrėti, kaip jos mažylė sunkiai, bet sėkmingai sugeba išmokusi išsilaikyti vandens paviršiuje ir nepaskęsti. Ši mama turi ir kitą didelę motyvaciją išmokyti savo dukrą išsigelbėti vandenyje.

Reklama

Keri neteko savo sūnaus kai jam buvo vos dveji metukai – jis nuskendo. Moteris lyg šiol kaltina save dėl įvykusios nelaimės, tačiau su dukra ji yra pasiryžusi viskam, kad jos neištiktų toks pats likimas. Galiausiai, Keri treniravo savo mažylę su profesionalios kūdikių plaukimo trenerės priežiūra, tad jos mažylei pavojus negrėsė nei vienos sekundės.

Laimei, šią mamą palaikė ir tūkstančiai kitų tėvų, kurie kuo puikiausiai supranta tokių įgūdžių svarbą. “Šios treniruotės vienareikšmiškai išsaugo vaikų gyvybes” – sakė internautai.
“Mano sūnus įkrito į vandenį ir visiškai nežinojo, kaip elgtis.

Reklama

Ši mintis mane kankina kasdien ir turbūt liks su manimi visą likusį gyvenimą. Aš noriu kad kuo daugiau vaikų žinotų, kaip išsigelbėti vandenyje. Tai yra paprasti, tačiau gyvybiškai svarbūs įgūdžiai, kurių vaikų galima mokyti nuo 6 mėnesių amžiaus.” – pasakojo Keri.

Reklama

Ši moteris, nors ir gyvena su gedulu širdyje, savo sūnaus netektį stengiasi įprasminti pozityvia veikla. Moteris įsteigė ne pelno siekiančią organizaciją “Gyvenk kaip Jake”, kurios veikla yra susijusi su vaikų saugumu vandenyje.

Tenka pripažinti – kad ir kaip tai beatrodytų, ši mama rūpinasi savo vaiko saugumu ir tikrai nesukelia savo mažylei pavojaus.

Žmones šokiravęs video ir Keri interviu:

 

Reklama