Skip to main content

Moteris paliko savo piniginę namie, tad McDonalds darbuotojas pats sumokėjo už jos maistą. To, kaip jam bus atlyginta, jis nesitikėjo

Visi tikriausiai esame nors kartą gyvenime susidūrę su situacija, kai pamiršę ar pametę savo piniginę negalime susimokėti už pirkinius parduotuvėje ar puodelį kavos, kurį jau esame išgėrę. Panašioje situacijoje atsidūrė ir 3 vaikų mama Brittany Reed.

Reklama

Po vyriausiojo sūnaus futbolo treniruotės pavargusi mama su savo atžalomis važiavo namo. Staiga suirzę vaikai pradėjo verkti dėl to, kad vakarienei prie pagrindinio patiekalo bus patiekiamos bulves, o ne tai, ko norėjo jie.

Moteris tiesiog pratrūko ir vaikams nuraminti pasakė, kad važiuoja į McDonalds vakarienės. Ji vos tramdė ašaras, o jos savijautą suprato tūkstančiai vėliau jos įrašą Facebook perskaičiusių mamų. Kadangi visi vaikai vis dar verkė, Brittany nusprendė užsisakyti iš McDrive skyriaus. Privažiavus prie langelio susimokėti, moteris suvokė, kad pamiršo savo piniginę.

Reklama

Štai tada Brittany ir prapliupo ašaromis – negana to, kad suirzę ir pavargę vaikai negali nusiraminti, dabar viskas dar labiau pablogės be maisto išsinešimui. Moteris priartėjusi prie langelio darbuotojui pasakė, kad deja turi atšaukti užsakymą, nes pamiršo savo piniginę.

Reklama

16-metis kasininkas pastebėjo, kad moters akyse žiba ašaros, tad nieko nelaukęs jis perbraukė savo kortele ir sumokėjo už ją. Brittany toks geras darbuotojo poelgis labai sujaudino ir ji negalėjo išreikšti savo dėkingumo. Po valandėlės moteris grįžo į restoraną ir atidavė vaikinui skolą. Susipažinusi su vaikinu vardu Wyatt ji pripažino, kad būtent tokiais nesavanaudiškais ir gerais žmonėmis ji siekia užauginti ir savo vaikus.

Apie šį nutikimą moteris papasakojo savo Facebook paskyroje, tačiau tokio žmonių atsako ji nesitikėjo. Vaikino nuotrauka ir istorija buvo pasidalinta daugiau nei 550 000 kartų. Brittany sužinojo, kad Wyatt dirba restorane tam, kad sutaupytų pinigų automobiliui. Jis nesitikėjo, kad moteris, kuriai jis pagelbėjo, suorganizuos jam lėšų rinkimą internete.

Reklama

Lėšų rinkimo tikslas buvo 5000 dolerių – ideali suma naudotam automobiliui. Tačiau žmonių gerumas perkopė visas ribas ir vaikinui iki šiandien paaukota beveik 50 000 dolerių. Štai taip likimas nieko nesitikėjusiam vaikinui už jo gražų poelgį atlygino su kaupu. Moteris džiaugėsi, kad dar yra šeimų, kurios užaugina tokius gerus ir užjaučiančius jaunuolius.  

Reklama