Skip to main content

Moteris pamatė pažįstamą paštininką kapinėse su kibiru. Kai sužinojo, ką jis darys, liko be žado

Visi žmonės savo laisvalaikį leidžia įvairiai – vieni sportuoja, kiti leidžia laiką su šeima, treti tiesiog lepinasi poilsiu. Tačiau vienas vyras, kuris ir taip sunkiai dirba išvežiodamas paštą Džeksonvilyje, Floridoje, po darbų renkasi kiek kitokį užsiėmimą.

Reklama

Clarence Hollowell buvo pastebėtas ir pakalbintas vietinės moters, kai ji sutiko jį vieną dieną kapinėse. Vyras su savimi turėjo kibirą bei valymo priemonių. Moteris sužinojo, kad Clarence jau antri metai lankosi kapinėse ir valo apleistus karo veteranų paminklus.

Visame pasaulyje lapkričio 11-ąją minima Veteranų diena bei I-ojo pasaulinio karo pabaiga, kurios metu būna prisimenami ir pagerbiami tiek karo veteranai, tiek paaukoję savo gyvybę kariai. Tačiau dažnai pačios kapinės būna ne iki galo prižiūrėtos, ypač kai nebelieka giminaičių ar artimųjų, kurie galėtų prižiūrėti kapą.

Reklama

Bendrai aplinka visada būna sutvarkoma, tačiau seni paminklai greitai apsineša sunkiai gramdomu purvu. Tad šis vyras laisvalaikiu lankosi kapinėse ir atlieką pakankamai ilgą ir jėgų reikalaujantį darbą nieko neprašomas. Vienam antkapiui nuvalyti kartais jam užtrunka net porą svaičių, nes samanų gramdymas, valymas bei specialių chemikalų naudojamas yra netrumpas procesas.

Reklama

Į klausimą kodėl jis tai daro, vyras teatsako: “Tai mano būdas pagerbti žuvusius karo veteranus”. Vyras papasakojo, kad pats yra tarnavęs kariuomenėje 3 metus ir yra kilęs iš kariškių šeimos. Clarence jaučia ypatingą pagarbą žmonėms, paaukojusiems savo gyvybę dėl valstybės.

Vyro paskaičiavimais, jam pavyko nuvalyti jau per 700 antkapių. “Šie vyrai nenorėjo kariauti, bet jiems teko tai daryti. Jie gynė tėvynę kare ir negrįžo namo gyvi. Tai verta didžiausios pagarbos” – teigė Clarence.

Reklama

Šis vyro atsidavimas sužavėjo moterį, kuri pasidalino padarytomis jo darbų nuotraukomis su žiniasklaida ir internete. Šiuo gražiu poelgiu vyras ne tik pagerbė žuvusius, tačiau ir parodė pasauliui, kad dar yra žmonių, kurie daro gerus darbus tikrai nesitikėdami nieko atgal.

Reklama