Skip to main content

Moteris pasidalino internete savo nagų nuotrauka, tačiau netrukus sulauktos žinutės privertė ją ne juokais sunerimti

Gyvename laikais, kai dauguma interneto vartotojų tiki, kad su savo draugais reikia dalintis bet kokiais savo gyvenimo momentais. Nors Facebook suteikė daug galimybių matyti vienas kito gyvenimus ir kaip kam sekasi, dažniausiai mūsų sienos yra perpildytos nereikalingais dalykais.

Reklama

Aktyviai naudojantis internetu būna tikrai ir naudinga – galima sužinoti apie naujas lankytinas vietas, sužinoti daug naujų dalykų, ne tik praleisti smagiai laiką, tačiau ir gauti patarimų. 53-ejų Jean Williams Taylor vieną dieną kilo idėja pasidalinti su savo draugais savo nagų nuotrauka.

Moteris prie nuotraukos prirašė taip pat ir klausimą, ar kas nors turi tokius pat riestus pirštų galus. Moteriai tai atrodė keista, tačiau ji nė neįsivaizdavo, kas už to slypi. Iš pradžių Jean nesulaukė jokių komentarų, tačiau vienas komentaras ją ne juokais įbaugino.

Reklama

Vienas jos pažįstamas žmogus patarė jai kreiptis į gydytojus, nes tokia lenkta nago forma yra vienas iš rimto negalavimo požymių. Jean jautėsi kuo puikiausiai, tačiau kaip žinome, ligos dažnai aplanko netikėtai ir paslapčia. Komentare buvo parašyta, kad egzistuoja tikimybė, kad jos plaučiai turi didelę problemą. Jean iš karto prisiminė, kad jos mama mirė nuo plaučių vėžio.

Reklama

Moteris iš karto suskubo užsiregistruoti pas gydytoją ir atlikti reikiamus tyrimus. Po intensyvių tyrimų ir rentgeno nuotraukų apžiūros Jean išgirdo siaubingą diagnozę – ji iš tikrųjų susirgo plaučiu vėžiu. Moters abiejuose plaučiuose buvo golfo kamuoliuko dydžio navikai. Gydytojai atskleidė, kodėl užsilenkę pirštai ir nagai yra vienas iš šios ligos požymių.

Dėl deguonies trūkumo organizme gali užsiriesti tiek kojų pirštų, tiek rankų pirštų nagai. Tačiau toks simptomas būdingas ir kitoms plaučių, širdies, kraujagyslių ligoms bei AIDS. Laimei, Jean kreipėsi į specialistus laiku ir jai buvo paskirtas gydymas bei atliktos navikų šalinimo operacijos.

Reklama

Tačiau moteris prisipažino, kad nors internete yra pasiekiama tikra begalybė informacijos, ji apie nagų sąsają su liga absoliučiai nieko nežinojo. Ji prisiminė, kad jos mama sergant plaučiu vėžiu taip pat turėjo tokius nagus, tačiau niekas tada jai nepasakė apie šį labai išskirtinį faktą.

Reklama

Nuo to laiko Jean pasidalino savo istorija internete ir paskatino kitus žmones atkreipti dėmesį į šį ankstyvą ligos požymį. Be abejonės, neprivalome kiekvienas dabar jaudintis dėl savo sveikatos, jei turime keistos formos nagus, tačiau pasikonsultuoti su gydytoju niekada nėra gėda.

Jean apsidžiaugė, kad visai neseniai ji nepabijojo paklausti savo bendruomenės apie jai nežinomą dalyką. Tik akylų savo internetinių draugų dėka jai buvo išgelbėta gyvybė. 

Reklama