Skip to main content

Moteris pasinaudojusi donoro sėkla pastojo ir pagimdė sveiką mergaitę. Po metų radusi savo donorą moteris suprato tai, kas pakeitė jos gyvenimą

Aminah Hart iš Australijos turėjo tikrai nepavydėtiną likimą. Nors ji užaugo ne biologinių tėvų namuose, jos vaikystė buvo tikrai gera. Ji labai mylėjo savo įmotę ir taip pat visada svarstė, kas yra jos biologiniai tėvai. Kai mergina tapo pilnametė, ji iš Londono persikraustė gyventi į Australiją, kur ji sutiko savo būsimą vyrą.

Reklama

Tačiau laimė, apie kurią svajojo Aminah greitai pasibaigė. Per trumpą laiką jai teko palaidoti net du savo sūnus. Pirmasis sūnus mirė vos 4 mėnesių amžiaus, o antras sūnus mirė būdamas 14 mėnesių. Abu berniukai turėjo labai retą genetinę ligą, kuri pasirodo buvo paveldima iš Aminah pusės.

Moteris ne tik išgyveno labai skaudžias netektis, bet ir patyrė savo santuokos subyrėjimą. Būdama 42-iejų, moteris buvo vieniša ir neturėjo vaikų, tačiau jos viltys susilaukti vaiko nebuvo užgesusios. Ji nusprendė pastoti dirbtinio apvaisinimo ir donoro sėklos pagalba. Ji labai atidžiai išstudijavo dnrorų profilius ir pasirinko vieną.

Reklama

Netrukus ji sėkmingai pastojo, pagimdė sveiką ir gražią dukrytę. Aminah iš karto pastebėjo, kad jos dukra atrodo visiškai kitaip, nei ji. Mažylė turėjo ryškias mėlynas akis ir šviesius plaukus. Nepaisant to, moteris pagaliau pajuto begalinį džiaugsmą ir meilę savo sveikai dukrai.

Reklama

Nauja mama prisiminė, kad jos donoras savo anketoje buvo paminėjęs, kad jis yra nieko prieš susitikimus su palikuoniais, gimusiais iš jo donoro sėklos. Su savo įmotės pagalba, Aminah netrukus surado vyro vardu Scott Andersen kontaktus. Aminah parašė jam elektroninį laišką ir tikrai nustebo gavusi labai draugišką ir šiltą atsakymą.

Jie tokiu būdu dar bendravo apie 6 mėnesius ir po to nusprendė susitikti ir supažindinti Scott su jo dukra. Pagrindinė moters motyvacija susitikti buvo tiesiog pasakyti didelį ir nuoširdų ačiū už suteiktą galimybę jai būti laiminga mama.

Reklama

Susitikimo metu buvo neįtikėtina pamatyti, kad mažoji Leila yra visiška Scott kopija. Jie sutarė nuo pat pirmų susitikimo minučių. Aminah buvo nieko prieš susitikti ir dažniau, tačiau ji nesitikėjo, kad po kurio laiko abiejų širdyse gims jausmai vienas kitam.

Reklama

Netrukus Scott ir Aminah santykiai tapo oficialūs, nes Scott jai pasipiršo. Štai taip netikėtai Aminah ne tik tapo mama, bet ir žmona nuostabioje santuokoje. Šie du žmonės juokauja, kad jų istorija yra tarsi amžinos mįslės apie vištą ir kiaušinį metafora.

Jų santykiai prasidėjo nuo to laiko, kai jie vienas kito nežinodami sukūrė naują gyvybę. Dabar jie gyvena laimingą gyvenimą kartu ir dėkoja labai suktam likimui už tokią unikalią kelionę į vienas kito gyvenimus. 

Jų meilės istorija iš jų pačių lūpų:

Reklama