Skip to main content

Moteris pastebėjo, kad į jos dukrą per langą stebi nepažįstamas žmogus. Tai, ką padarė drąsi mama, nustebino visko mačiusius policijos pareigūnus

Dažnai sakoma, kad motiniškas instinktas saugant savo vaikus yra kone stipriausia jėga pasaulyje, nugalinti net fizikos dėsnius. Iš tiesų, kartais neįtikėtina, ką padaro dėl savo atžalų pavojų pajutusios moterys. Štai Phylis Pena dėl savo paauglės dukros saugumo buvo pasiruošusi bet kam, ypač kai ji pastebėjo nepažįstamą jaunuolį, slampinėjantį po mergaitės langais.

Reklama

Išsigandusi nepažįstamojo dukra iš karto šaukėsi mamos pagalbos, kuri nieko nelaukdama iškvietė policiją. Pareigūnai sureagavo itin greitai ir netrukus jau buvo šalia Phylis namų. Moteris su išsigandusia dukra kalbėjo su policininkais lauke ir apibūdino iškrypėlį, kurio jie iš karto pradėjo ieškoti apylinkėje.

Praėjus keliolikai minučių vaikiną pareigūnai surado, tačiau bandant jį apklausti jis pradėjo bėgti. Tačiau vos per dalį sekundės moteris priėmė sprendimą nė už ką neleisti vaikinui pabėgti nuo atsakomybės. Bėgdamas nusikaltėlis pasirinko klaidingą kryptį, nes kai jis pradėjo bėgti link mergaitės ir mamos, ji nestovėjo sudėjusi rankų.

Reklama

Drąsi moteris it profesionali amerikietiško futbolo sportininkė pasiruošė pagauti vaikiną ir vos per porą sekundžių ji visu kūnu jį parvertė ant žemės. Pribėgusi jos dukra sugebėjo pagelbėti mamai prispausti vaikiną prie žemės kol prie jų pagaliau pribėgo ir policijos pareigūnai su antrankiais.

Reklama

Geriausia šios istorijos dalis yra ta, kad visą įspūdingą puolimą užfiksavo policijos automobilio vaizdo kameros. Netrukus video pasklido visame internete ir Phylis sulaukė tūkstančių žinučių, kuriose mamos ir ne tik jos išreiškė didžiausią susižavėjimą ne tik jos fiziniais sugebėjimais, bet ir nuostabiu motinišku instinktu.

Nors moteris absoliučiai nežinojo, ko tikėtis iš nepažįstamo jaunuolio, tačiau ji nepabūgo pavojaus ir nusprendė ginti savo teritoriją iš visų jėgų. Nors moteris neapsiėjo be mėlynių ir įdrėskimų nuo šuolio, ji ateityje galės ne vieną kartą peržiūrėti video medžiagą ir su pasididžiavimu žinoti, kad ji yra puiki mama.  

Reklama