Skip to main content

Moteris pradėjo galvoti, kad jos vyras neištikimas. Rūšiuodama skalbinius ji staiga suprato visą tiesą

Tikriausiai neegzistuoja tokia pora, kuri nepatirtų jokių sunkumų bendrame gyvenimo kelyje. Juk santykiai tai ne tik jausmai vienas kitam, bet ir begalinis darbas iki gyvenimo pabaigos. Darbas ne tik su savo antrąja puse, bet ir su savimi.

Reklama

Joannos Miller ir jos vyro David santuokinis gyvenimas klostėsi kuo puikiausiai. Pora brangino vienas kitą, tačiau kasdienė rutina ir rūpesčiai atsiliepė ir jų santykiuose. Joanna rūpinosi namais, bei augino dviejų metukų dukrą. Turėdama laisvesnę minutę jauna mama kūrė savo tinklaraštį, kuriame ji pasakojo apie savo gyvenimą.

Vienas įdomesnių dalykų, apie kuriuos rašė savo skaitytojams Joanna, buvo apie vyrą, kuris užaugo amišų bendruomenėje. Tai ypatingai religinga bendruomenė, vertinanti paprastą gyvenimą be technologijų, automobilių ir net elektros. Pagrindinės tokių šeimų vertybės yra religija, drausmė ir sunkus darbas.

Reklama

Nors David nebegyvena toje bendruomenėje ir vedė paprastą moterį, jo kraujyje vis vien išliko didelis darbštumas. David dirbo pardavimų vadybininku įmonėje, prekiaujančioje mobiliais nameliais, o jo darbo valandos su kiekvienu mėnesiu vis ilgėjo. Tai paveikė ir poros santykius.

Reklama

Joanną pradėjo kankinti nerimas – ar jos vyras yra ištikimas? Kodėl jis nenori praleisti laiko su šeima? Moteris pradėjo jaustis vieniša, izoliuota ir nepasitikinti savimi. Galbūt vyro jausmai jai iš tikrųjų blėsta? Joanna uždavė sau daug negatyvių klausimų, tačiau ji niekaip neišdrįso paklausti to savo vyro.

Vieną dieną susikrimtusi moteris lankstė skalbinius. Ji rūšiavo į vieną krūvą savo drabužius, o į kitą vyro. Staiga jos akį patraukė detalės, kurių ji iki tos akimirkos nelabai pastebėdavo. Joanna žiūrėjo į savo drabužius, kurie buvo spalvingi, iš gerų medžiagų, o kai kurie iš jų buvo išties brangūs. Jos drabužių krūva taip pat buvo labai didelė, palyginti su vyro.

Reklama

David drabužiai buvo visiškai paprasti ir jau susidėvėję. Jų buvo vos keletas, tačiau Joanna visada prisiminė jo žodžius apie tai, kad jam daug nereikia. Staiga Joanną užplūdo didelis kaltės, tačiau tuo pačiu ir palengvėjimo jausmas. Ji suvokė labai svarbią tiesą apie savo vyrą – jis iki vėlumos dirba tam, kad aprūpintų viskuo savo šeimą.

Reklama

Moteris nė nesusimąstydavo, kaip savanaudiškai ji kartais elgiasi, kai užmiršta, kad jos vyras yra pagrindinis šeimos maitintojas. Joanna “įtraukė” vyrą į neišsprendžiamą situaciją – jei jis dirba per mažai, tai yra blogai, nes šeimai tada trūksta lėšų kažkam nusipirkti. Jei jis dirba per daug, Joanna priekaištauja, kad jis leidžia per mažai laiko su šeima.

Ji prisiminė ne vieną kartą, kai priekaištavo vyrui dėl to, kad jis vėluoja grįžti namo.

“Tu labiau nori praleisti laiką darbe, nei su savo dukra ir žmona” – piktu tonu jam sakydavo Joanna.

Pagaliau ji suvokė, kad neretai ir nejučia ji save įstumia į savanaudiškumo pinkles, kurios aptemdo protą ir verčia matyti iškreiptą realybę.

O ji yra paprasta – šis vyras kiekvieną dieną lieja prakaitą dėl savo šeimos. Jis nėra neištikimas, jis neleidžia laiko kažkur baruose su draugais. Jis dirba – savo šeimos labui. Daugybė Joannos tinklaraščio skaitytojų jos pasakojime atpažino save. Iš tikrųjų, daugelis iš mūsų nors vieną kartą esame iškėlę pretenzijas žmonėms be jokio realaus pagrindo.

“Be abejonės, aš kasdien jo ilgiuosi, tačiau dabar suprantu, kad mano pykčiui čia ne vieta. Aš negaliu pykti ant mylimo žmogaus už tai, kad jis mus myli ir dėl mūsų stengiasi.” – rašė Joanna. Moteris savo suvokimu norėjo priminti ir kitoms moterims apie supratimo svarbą.

Labai svarbu prieš išliejant savo emocijas pagalvoti apie visą situaciją iš vyro perspektyvos.

“Jei savo gyvenimą susiejote su darbščiu vyru ir nežinote, ar jis iš tikrųjų jus myli – pasižiūrėkite į jo drabužius. “ – rašė moteris.

Reklama