Skip to main content

Nauja mama netikėtai laimėjo netikėtą prizą – net 60 metų nemokamos picos. Viską lėmė jos naujgimiui suteiktas vardas

Clementine Odfield kartu su partneriu Anthony Lot laukdamiesi savo pirmagimio tikrai nesitikėjo, kad jis į pasaulį ateis “su trenksmu”. Visų pirma tėvus nustebino tai, kad mažylis sugalvojo „užtukti” gimdyme, kuris truko net 72 valandas.

Reklama

Nepaisant to, berniuko vardu Dominic tėvai buvo nepaprastai laimingi pagaliau laikydami savo sūnų ant rankų. Berniukas gimė gruodžio 9-tą, 1.47 valandą nakties. Ko pora tada nežinojo buvo tai, kad bene didžiausias picerijų tinklas Domino’s Pizza buvo paskelbęs konkursą, kurio nugalėtojais visai jiems to nežinant tapo tėveliai.

Pasirodo, 60 metų Australijoje gyvuojantis picerijų tinklas savo gimtadienį nusprendė paminėti konkursu, kuriame padovanotų 60 metų nemokamos picos. Sąlygos buvo tokios – naujagimis privalo gimti gruodžio 9 dieną ir turėti Dominic arba Dominique vardą, panašų kaip picerijos.

Reklama

Clementine ir Anthony apie konkursą nė nenumanė, tačiau gimus Dominic visi artimieji pradėjo siųsti žinutes porai su picerijos tinklo konkurso sąlygomis, kurias idealiai atliko nieko nežinojusi pora.

Reklama

Po kelių dienų jie nusiuntė sūnaus gimimo liudijimo kopiją ir gavo smagią žinią, patvirtinusią jų laimėjimą. Nors prizas skamba labai jau įspūdingai, iš tikrųjų šeima laimėjo apie 10 tūkstančių dolerių vertės picos.  Ją jie kartą per mėnesį galės nemokamai užsisakyti iš restorano sekančius 60 metų.

Tai vis vien buvo labai šaunus siurprizas jaunai šeimai, kuri laimingą vardą sugalvojo nuo pat pirmųjų dienų, kai buvo aišku, kad gims berniukas. Bet kokiu atveju porai didžiausia dovana yra sveikas pirmagimis, kurio jie labai laukė.

Reklama