Skip to main content

Nauja mama praėjus vos 6 savaitėms po gimdymo pasijuto negerai. Ji kreipėsi į medikus, kurie jai pasakė pačią netikėčiausią žinią

Eliza Curby ir jos vyras Ben susitikinėjo vos trejetą mėnesių kai sužinojo, kad laukiasi. Nors ši žinia juos užklupo netikėtai, jie džiaugėsi nėštumu, nes abu ilgą laiką svajojo apie vaikus.

Reklama

Jie tikėjo savo jausmais vienas kitam ir su nekantrumu laukė savo mažylės pasirodymo. Po be problemų praėjusių 9 mėnesių jie pirmą kartą pamatė savo dukrą Charlie. Poros širdis užpildė didelė laimė, tačiau “naujai iškepta” mama po kelių savaičių pradėjo justi stiprų nuovargį.

Ji jautė, kad kažkas yra negerai, tačiau negalėjo suprasti savo keistos savijautos prigimties. Taip, su naujagimiais tenka pabūti ir neišsimiegojus, tačiau ji žinojo, kad jos būklę lemia ne tai. Ji pradėjo galvoti, kad jos savijauta panaši į nėštumo, tačiau ji netikėjo, kad tai įmanoma.

Reklama

Turėti kitą vaiką vos gimus pirmam yra didelis iššūkis, kurio pora artimiausiu metu neplanavo imtis. Mergina atliko net 4 nėštumo testus ir įsitikino, kad jos įtarimai yra teisingi. Testai rodė, kad ji nėščia. Tačiau dėl visa ko Eliza kreipėsi į gydytojus.

Reklama

Netrukus jai buvo atlikti tyrimai ir gydytojas patvirtino, kad Eliza iš tikrųjų laukiasi. Tačiau šį kartą viskas kitaip – ji laukiasi dvynių! Nors Eliza išsigando to, kokie pokyčiai vėl laukia jų šeimos, tačiau giliai viduje ji labai džiaugiasi nes išsipildė jos svajonė turėti identiškus dvynius.

Antras nėštumas praėjo sklandžiai, kaip ir pirmas, tad po 36 savaičių Eliza ir Ben susilaukė sūnų Jack ir Wolfe. Berniukai gimė sveikutėliai, tad visa šeima greit visa kompanija jau buvo namie.

Reklama

Auginti tris beveik vienodo amžiaus vaikus yra sudėtinga, jie to neslėpia. Tačiau toks triukšmingas ir energingas gyvenimas turi ir savų pliusų. Tėvai džiaugiasi, kad jų vaikai gali būti vieni kitiems geriausi draugai ir kompanionai augant, tačiau tam, kad visi gražiai sutartų, pasistengti jau reikia ir tėveliams. Ši istorija patraukė daug dėmesio nes tai buvo labai retas atvejis, kai per vienerius metus moteris pagimdo net 3 vaikus.

Reklama

Reklama