Skip to main content

Nei vienas žmogus neužleido nėščiai moteriai vietos atsisėsti ligoninės priimamajame. Tai, kaip pasielgė nėščiosios vyras, sugėdino visus ten buvusius

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų esame nors kartą gyvenime sėdėję perpildytoje pacientais poliklinikoje ar ligoninėje. Kiekvienas ten apsilankęs turi savų sveikatos problemų, tad kito rūpesčiai neretai kitam mažai rūpi. Tačiau egzistuoja elementarus žmogiškumo jausmas ir solidarumas su tais, kam tikrai sunkiau.

Reklama

Mūsų dienomis tikriausiai ne kiekvienas taip pat skubame užleisti sėdėjimo vietos nėščiosioms ar viešajame transporte, ar kitose viešose vietose. Tačiau svarbu suprasti tai, kad kiekvienas gimėme iš moters įsčių. Kadaise ir mūsų mamos buvo nėščios su mumis. Tad kaip jūs jaustumėtės, kai jūsų mamai niekas neužleistų savo kėdės tada, kai jai ypatingai sunku stovėti? 

Štai būtent todėl visą pasaulį apskriejo trumpas video iš Kinijos, kuriame matosi ligoninės koridorius. Jame buvo daug žmonių, laukiančių savo eilės pas gydytojus. Koridoriuje pasirodė ir nėščia moteris su vyru, kuri akivaizdžiai nesijautė labai gerai, sprendžiant iš jos eisenos.

Reklama

Būsimai mamai pradėjo tirpti kojos, tad jai buvo būtina prisėsti. Aplink sėdintys vyrai ir moterys net nereagavo į aplinką ir toliau sėdėjo sukišę veidus į savo telefonus. Laimei, nėščiosios vyras buvo rūpestingas ir jis sugalvojo labai paprastą sprendimą.

Reklama

Jis atsisėdo ant grindų ir iš savęs padarė atramą žmonai atsisėsti. Jam visiškai nerūpėjo, kaip tai atrodys, nes kur kas gėdingiau atrodė visi tie, kurie net nekrustelėjo iš savo vietų tada, kai to reikėjo. Tačiau tai buvo ne viskas, kuo rūpinosi vyras. Netrukus jis priminė žmonai gerti daug vandens ir padavė jai buteliuką. Pro jauną porą tokioje pozicijoje praėjo dar keletas žmonių, kurie nė trumpam neatkreipė dėmesio į šią situaciją.

Sėdėję ant suoliuko žmonės taip pat nusprendė ir toliau ignoruoti nėščiąją ir jos vyrą. Įrašu pasidalinusi ligoninės administracija išreiškė didelę pagarbą rūpestingam vyrui, kurį pripažino bei pagyrė šimtai tūkstančių žiūrovų pasaulyje. Šios šeimos laukia sunkus bemiegių naktų metas su mažyliu, tačiau akivaizdu, kad ši pora turi labai stiprų meilės ir rūpesčio vienas kitu pagrindą. 

Reklama

Be abejonės, kiekvienas turime pasirinkimo laisvę dėl to, ką daryti, o ko ne. Tačiau šis video ne veltui išplito po visą pasaulį, nes jame yra akivaizdi šių laikų problema. Žmogus pamiršta, iš kur jis atsirado. Nėra pasaulyje žmogaus, kuris nepabuvojo moters įsčiose 9 ar mažiau mėnesių. Tad kitą kartą pamatę nėščiąją ir pagalvoję, kad jai reikia pagalbos – suteikite ją. Toje pozicijoje kadaise galėjo būti jūsų mama, tad pasielkite su kitais taip, kaip norėtumėte, kad toje pačioje situacijoje kiti pasielgtų su jumis ar jūsų gimdytoja. 

Reklama