Skip to main content

Nepasiturinčiam paaugliui buvo suteikta pagalba ir padovanoti nauji namai. Po kelių metų ši laiminga istorija pakrypo priešinga linkme

2016-aisiais paauglys Chauncey Black buvo tikrai nepavydėtinoje situacijoje – jis, jo brolis ir močiutė buvo ant benamystės ribos. Jie neturėjo nei pinigų, nei ko valgyti, nei ant ko miegoti – jų namuose nebuvo net lovų. 16-metis visada bandė kažkiek sąžiningai užsidirbti, tad vieną dieną kitoje miesto dalyje esančioje prabangesnėje maisto prekių parduotuvėje jis siūlėsi padėti pirkėjams mainais už maistą.

Reklama

Tą dieną jis sutiko Matt White, kuris ne tik sutiko nupirkti vaikinui maisto savaitei, bet ir pavežėti jį namo ir pamatyti savo akimis, kaip sunkiai gyvena Chauncey ir jo šeima. Matt daug kalbėjo su vaikinu, nes norėjo jį pažinti geriau.

Paauglys pasirodė tikrai protingas ir ambicingas, nes jau net tada jis svajojo apie savo verslą šienaujant pievutes. Matt nusprendė sukurti lėšų rinkimo kampaniją nepasiturinčiai šeimai, tačiau tokio dėmesio jis nė nesitikėjo. Chauncey istorija pasiekė žiniasklaidą ir net JAV laidų vedėja Ellen DeGeneres pasidalino GoFundMe lėšų rinkimo kampanija.

Reklama

Per labai trumpą laiką apie 15 tūkstančių žmonių vaikinui suaukojo daugiau nei 340 tūkstančius dolerių – sumą įsigyti namui, įrangai profesionaliam pievelių šienavimui bei pragyvenimui.

Ši istorija buvo transliuojama per daugelį televizijų ir žinių portalų. Jos laiminga pabaiga visiems parodė, kokie geri ir dosnūs žmonės egzistuoja visame pasaulyje. Tačiau kai kameros pasitraukė ir žurnalistai padėjo šioje istorijoje tašką, tikrasis gyvenimas Chauncey ir jo broliui Tim prasitęsė. Atrodo ši šeima gavo laimingą loterijos bilietą geram gyvenimui ir tikrai galėjo patys nesunkiai progresuoti gyvenime ir siekti ir toliau gyventi gerai.

Reklama

Tačiau po 2 metų ši istorija vėl iškilo į paviršių ne dėl pačių geriausių priežasčių. Namai, kuriuose šeimai lemta buvo laimingai ir saugiai gyventi, virto nusikaltimo vieta. Pasirodo, kad Chauncey ir jo brolis Tim dalyvavo susišaudyme prie savo namų. Kaip bebūtų liūdna, tačiau jie netyčia nužudė visiškai niekuo dėtą priešais gyvenusi kaimyną, kuris buvo blogu metu blogoje vietoje.

Šiandien broliai yra teisiami dėl netyčinės žmogžudystės, o į viešumą išniro ir kiti faktai, įvykę iš karto po geradarių pagalbos. Per pastaruosius du metus policija į tuos namus važiavo net 53 kartus. Vaikinai nepasirinko doros kelio ir neįvertino to, koks jiems šansas gyvenime buvo duotas.

Reklama

Vietoje to jie pasirinko gyventi nusikalstamą gyvenimą, turėti ginklus ir veltis į gaujų konfliktus. Štai ši istorija šiemet JAV gyventojams parodė, kokia kartais bereikšmė būna pagalba individams, kurie tik apsimeta turintys ambicijų ir gražių planų gyvenime.

Reklama