Skip to main content

Netikėtai mirus vienišai mamai, jos 3 vaikai apsigyveno su 5 savo vaikus auginančia kaimyne. Po poros mėnesių didžiulė šeima sulaukė netikėto skambučio į duris

Natūralu, kad sunkiais laikais kreipiamės pagalbos į savo šeimą arba į kaimynus. Tačiau tikrai ne kiekvienas gali pasigirti puikiais santykiais su šalia gyvenančiais žmonėmis. Kaimynų, kaip ir šeimos, nelabai pasirinksi, tad laimingi tie, kuriuos supa geri ir nuoširdūs žmonės.

Reklama

Vieniša trijų vaikų mama Audrey visada žinojo, kad jos kaimynė Tisha išties pagalbos ranką. Audrey neturėjo daug draugų ar giminaičių, tad tikrai svarbiais ir išskirtiniais atvejais ji privalėjo ieškoti pagalbos pas kaimynę. Vieną dieną Audrey privalėjo išvykti į ligoninę išsamiems tyrimams, nes pastaruoju metu ji pradėjo blogai jaustis.

Ji privalėjo kažkam saugiai patikėti savo tris atžalas, tad ji buvo labai laiminga kai kaimynė Trish su vyru Kevin sutiko priimti jos 3 vaikus ir taip jų ankštuose namuose. Pora augino savo 5 vaikus, tačiau net nepaisant to, jie su mielu noru priėmė nakčiai ir mylimus kaimynų vaikus.

Reklama

Audrey grįžo kitą dieną namo, tačiau savo vaikams ir draugei ji neturėjo gerų žinių. Vienišai mamai buvo diagnozuotas skrandžio ir stemplės vėžys. Nors liga buvo tik antroje stadijoje, Audrey juto, kad viskas gali baigtis liūdnai. Būtent todėl ji išdrįso daugiavaikės mamos paprašyti didžiulės paslaugos – tapti jos vaikų globėjais.

Reklama

Tai buvo milžiniškas prašymas, tačiau Tisha net nedvejodama sutiko. Taip buvo tikriausiai todėl, kad pati Tisha užaugo globos sistemoje, todėl ji negalėjo palikti likimo valiai kitų vaikų. Nors Audrey tikėjosi dar pragyventi bent metus, tačiau klastinga liga pasiglemžė jos gyvybę vos per porą mėnesių.

Tisha ir Kevin buvo visiškai nepasiruošę priimti į savo šeima tris našlaičiais tapusius vaikus, tačiau jie vertėsi taip, kaip sugebėjo. Kai kurie vaikai miegojo bendro naudojimo patalpose, kai kurie dalinosi lovas. Šeimos kančias susitvarkyti su susidariusia situacija matė šeimos draugai, kurie kreipėsi pagalbos į vietinę televiziją. Netrukus sužinoję apie nuostabų pasiaukojantį darbą, kuriam pasiryžo Trish su vyru, žurnalistai suplanavo jiems didžiulę staigmeną.

Reklama

Vieną dieną atvykę su kameromis jie pasibeldė į Trish duris. Jas atvėrusi daugiavaikė mama labai nustebo, nes tokių svečių ji tikrai nelaukė. Netrukus ji papasakojo apie savo išgyvenimus ir aprodė laidos kūrėjams namus, kuriuose ši netikėtai padidėjusi šeima bando sudurti galą su galu.

Laimei, televizijos atstovai atvyko ne tik išklausyti Trish sunkumų, bet ir padėti. Jie padovanojo šeimai poilsį viešbutyje kelioms dienoms, kol jų namuose darbininkai padarys nedidelius darbus sukuriant atskirus kambarius vaikams iš bendrų patalpų. Tačiau šeimai išvykus namuose vyko kur kas daugiau.

Visa darbininkų komandą ne tik absoliučiai perdažė visus namus, pakeitė visus kilimus, baldus, bet ir sukūrė idealias ir privačias erdves kiekvienam vaikui. Namai tapo neatpažįstami, o namo grįžusi šeima nesulaikė džiaugsmo ašarų. Netrukus visi vaikai apžiūrėjo savo kambarius, kurie buvo visiškai kitokie, nei iki šiol.

Didelė darbininkų ir savanorių komandą padarė 6 savaičių trukmės darbus vos per 6 dienas. Visos staigmenos nepasibaigė tik namuose. Išėję į atnaujintą ir sutvarkytą kiemą šeima neteko žado sužinojusi, kad dovanų gauna dar ir didelį visai šeimai pritaikytą automobilį.

Bene jautriausia akimirka buvo taip pat tada, kai žurnalistė atskleidė apie vietinio prekybos centro suteiktą dovaną – ištisus metus nemokamų maisto produktų. Tai buvo didelis palengvėjimas tėčiui ir mamai, kuriems užduotis numeris vienas yra išmaitinti savo atžalas.

Trish pasiaukojimas dėl visiškai svetimų vaikų sužavėjo milijonus žiūrovų visoje JAV. Nors niekas negrąžins trims našlaičiams jų mamos, tačiau šios dovanos ir gerų žmonių dėmesys kur kas palengvino ne tik jų, bet ir jų naujųjų globėjų naštą.

„Šie vaikai nebuvo mano įsčiose, tačiau jie tikrai buvo ir yra mano širdyje” – sakė laimės ašaras šluostanti mama.  Tokie žmonės kaip Trish ir Kevin verti kur kas daugiau už savo neįkainojamą pasiaukojimą dėl kitų. 

Pilnas video iš staigmena tapusio televizijos apsilankymo Trish namuose: